Rozszerzacze zasięgu TP-Link
#1

Ktoś, kto tego używa? Patrzę na te modele ..     RE200     WA850RE   Zamierzam połączyć się przez port LAN, aby ustawić inny punkt dostępu, który będzie dalej od mojego głównego routera. (mam już 1 kabel lanowany do mojego pokoju, w którym mogę umieścić to urządzenie). Jaka jest siła połączenia
Reply
#2

sacredrays napisał: Ktoś, kto tego używa? Patrzę na te modele .. RE200 WA850RE Zamierzam połączyć się przez port LAN, aby ustawić inny punkt dostępu, który będzie dalej od mojego głównego routera. (mam już 1 kabel lanowany do mojego pokoju, w którym mogę umieścić to urządzenie). Jaka jest siła połączenia
Reply
#3

renfred89 napisał: eh modele wymienione powyżej są przedłużaczami zakresu, a nie punktami dostępu leh. Port Ethernet jest wykorzystywany tylko do łączenia klientów przewodowych z siecią bezprzewodową, przez którą rozszerzają się urządzenia rozszerzające zasięg. Użyłem RE200. Jeden z nielicznych wzmacniaczy dwupasmowych w pobliżu. Szybkość bezprzewodowa jest tylko taka.
Reply
#4

renfred89 napisał: eh modele wymienione powyżej są przedłużaczami zakresu, a nie punktami dostępu leh. Port Ethernet jest wykorzystywany tylko do łączenia klientów przewodowych z siecią bezprzewodową, przez którą rozszerzają się urządzenia rozszerzające zasięg. I rmb czytanie skądś, że jedna z funkcji umożliwia nadawanie WiFi z Internetu pochodzącego z kabla lan ... lub czytałem źle? edytuj: lol ok, czytam z instrukcji obsługi, i myślę, że nie powinienem ...
Reply
#5

sacredrays napisał: I rmb czytanie skądś, że jedna z funkcji umożliwia nadawanie WiFi z Internetu pochodzącego z kabla lan ... lub czytałem źle? edytuj: lol ok, czytam z instrukcji obsługi, i myślę, że nie powinienem ... na szczęście masz kupić ... Przedłużacze zasięgu
Reply
#6

renfred89 napisał: na szczęście masz kupić ... Przedłużacze zasięgu
Reply
#7

sacredrays napisał: Myślę, że muszę kupić router, aby działał jak bridge wifi ... Jeszcze 2 tygodnie na IT show, mam nadzieję, że dostałem taniego dual-bandowego routera ... uzyskać punkt dostępu la ... aiyo, czy to nie jest tańsze?
Reply
#8

renfred89 napisał: uzyskać punkt dostępu la ... aiyo, czy to nie jest tańsze? nie mogę ... zapomniałem powiedzieć ci, że mam 2 komputery stacjonarne i jedną drukarkę lan w moim pokoju ... hahaha Chcę również połączenie gigabitowe dla konfiguracji LAN ...
Reply
#9

sacredrays napisał: nie mogę ... zapomniałem powiedzieć ci, że mam 2 komputery stacjonarne i jedną drukarkę lan w moim pokoju ... hahaha Chcę również połączenie gigabitowe dla konfiguracji LAN ... Użyj przełącznika lor. To znaczy, że w pokoju dostajesz 5-portowy przełącznik na 30 dolarów. Potem punkt dostępu ... Jeszcze taniej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)