Opinia o komputerach typu PC
#1

Cześć, wszyscy zwykle czają się, ale mój stary przyjaciel w końcu umarł i muszę zrobić nowy komputer.   Mając nadzieję uzyskać opinie na temat tej konfiguracji.   Budżet: ~ 2k   Mam zamiar zagrać w nadchodzące gry, takie jak metro exodus, a ja też używam komputera do CAD.   Brak zainteresowania OC Głównie za pomocą chłodzenia powietrzem   Procesor: intel i7-8700 Mobo: Asus ROG strix Z370-H Dysk twardy: WD Black 3,5 "2TB Dysk SSD: Samsung EVO 850 2,5 "sata 500 GB WiFi: Asus PCE-AC55BT RAM: Ripjaws V 2666 Mhz 2 x 4 GB lub 2x 8 GB (nie można zdecydować) Zasilacz: EVGA GD 80+ 550W Gold GPU: Asus strix GTX1060 6GB Chasis: CM mastercase 5   możesz mi powiedzieć, czy wybrane przeze mnie części są głupie / zawyżone / całkowicie nie warte swojej ceny
Reply
#2

Dzięki za Twoje sugestie !! Galax GTX 1070Ti wydaje się być w porządku, ale nie byłem pewien, czy mam 1070, ponieważ używam tylko ekranu do 1080. Przyjmę twoje sugestie, a także zmienię zasilacz na Seasonic G 550W, ponieważ jest modułowy.
Reply
#3

Jeśli CAD-ing jest podstawową czynnością wykonywaną na twoim nadchodzącym komputerze, proponuję idealnie zająć się Ryzen 7, ponieważ Ryzen ma więcej wątków (lub ścieżek, które pomagają przejść dane przez n). Możesz skorzystać z dodatkowych wątków. Sugestia Pyscho jest na miejscu, ale podniosę ją i mówię, że 16 GB to absolutne minimum dla kogoś, kto ma CAD.
Reply
#4

Psycovirus napisał: Asus Strix 1060 jest przeceniony, a nie opłacalny. Od dawna nie kupiłeś żadnego Asusa, ceny po prostu nie były konkurencyjne od karty GFX, mobo, routera do monitorowania. Dysk WD Black HDD jest również super przereklamowany i przeceniony.
Reply
#5

ZacEllo napisał: Cześć, wszyscy zwykle czają się, ale mój stary przyjaciel w końcu umarł i muszę zrobić nowy komputer. Mając nadzieję uzyskać opinie na temat tej konfiguracji. Budżet: ~ 2k Mam zamiar zagrać w nadchodzące gry, takie jak metro exodus, a ja też używam komputera do CAD. Brak zainteresowania OC Głównie za pomocą chłodzenia powietrzem Procesor: intel i7-8700 Mobo: Asus ROG strix Z370-H Dysk twardy: WD Black 3,5 "2TB Dysk SSD: Samsung EVO 850 2,5 "sata 500 GB WiFi: Asus PCE-AC55BT RAM: Ripjaws V 2666 Mhz 2 x 4 GB lub 2x 8 GB (nie można zdecydować) Zasilacz: EVGA GD 80 550W Gold GPU: Asus strix GTX1060 6GB Chasis: CM mastercase 5 możesz mi powiedzieć, czy wybrane części są głupie
Reply
#6

MoneyFace = p napisał: Są skorelowane .... Asus jest ulubieńcem numer 1! Światowa marka płyt głównych nr 1, światowa marka kart graficznych, światowa marka gier na laptopa
Reply
#7

Jedynym komponentem PC Asus jest mobo, który kupiłem od Amazon podczas BF .. hahaha lokalnie naprawdę po prostu zbyt drogie dla chłopa jak ja
Reply
#8

ZacEllo napisał: Dzięki za Twoje sugestie !! Galax GTX 1070Ti wydaje się być w porządku, ale nie byłem pewien, czy mam 1070, ponieważ używam tylko ekranu do 1080. Przyjmę twoje sugestie, a także zmienię zasilacz na Seasonic G 550W, ponieważ jest modułowy. GTX 1060 jest już na poziomie 60fps lub poniżej dla 1080p w nowszych grach, takich jak Assassin's Creed Origins i Shadow of Wars at High
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)