SIngtel Aztech 1015EW ADSL2 pytanie
#1

już się z nimi podpisałem ... oni skonfigurowali dla mnie wszystko, ale ... Posiadam bezprzewodowy samodzielny router N.   pomóż mi z tym ....   Chcę wyłączyć mój tryb routera 1015EW i pozostawić go jako modem ... następnie połączyć się z Singtelem za pomocą mojego samodzielnego routera.   edytuj: singtel pod 1015EW zablokował mnie w dhcp. hw, aby go wyłączyć .. poważnie mój N samodzielny router jest lepszy niż połączone G w tym 2 ..
Reply
#2

guz ... poważnie potrzebuję odpowiedzi
Reply
#3

niewłaściwe forum .. przejdź do Kliniki Internetowej przepustowości i sieci
Reply
#4

Wykonaj wyszukiwanie w hwz Wiele osób zrobiło to również dla włókna m1 Myślę, że gdzieś jest przewodnik
Reply
#5

ZhuTou! napisał: Wykonaj wyszukiwanie w hwz Wiele osób zrobiło to również dla włókna m1 Myślę, że gdzieś jest przewodnik Dzięki pójdą na poszukiwanie l8
Reply
#6

Naprawiłem to sam, gdy stuknąłem w singletowy router i wyłączyłem go .. Prostym przewodnikiem jest hw Zrobiłem to tutaj poniżej .... 1) Odłącz najpierw usługę internetową singtel. 2) Wykonaj reset na swoim modemie / routerze singlet i samodzielnym routerze. wyłącz oba na kilka minut .. pref 5 min, a następnie włącz go ponownie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem .. Twój internet prowadzony w dziale singtelowym błyśnie czerwonym światłem .. wszystko inne, to znaczy twój router będzie zielony. Teraz szczęśliwy ustawienie statycznego adresu IP pod oknami. Uwaga: U nadal musisz połączyć się ze stroną singtel ... Ta konfiguracja jest dla tych, którzy potrzebują nieco torrenta i innych usług.
Reply
#7

Skallzz napisał: Naprawiłem to sam, gdy stuknąłem w singletowy router i wyłączyłem go .. Prostym przewodnikiem jest hw Zrobiłem to tutaj poniżej .... 1) Odłącz najpierw usługę internetową singtel. 2) Wykonaj reset na swoim modemie / routerze singlet i samodzielnym routerze. wyłącz oba na kilka minut .. pref 5 min, a następnie włącz go ponownie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem .. Twój internet prowadzony w dziale singtelowym błyśnie czerwonym światłem .. wszystko inne, to znaczy twój router będzie zielony. Teraz szczęśliwy ustawienie statycznego adresu IP pod oknami. Uwaga: U nadal musisz połączyć się ze stroną singtel ... Ta konfiguracja jest dla tych, którzy potrzebują nieco torrenta i innych usług. Cześć, Jestem również nowym użytkownikiem Singtel Broadband i muszę podłączyć mój modem Aztech 1015ew (s) do mojego routera dlink. Odnośnie twojej instrkcji. W przypadku kroku 2, kiedy mówisz "reset", czy oznacza to wyłączenie zasilania, czy zresetowanie sprzętu za pomocą spinacza do papieru? Więc po resecie i włączeniu, modem singtel umożliwia wyłączenie dhcp?
Reply
#8

kayaroti napisał: Cześć, Jestem również nowym użytkownikiem Singtel Broadband i muszę podłączyć mój modem Aztech 1015ew (s) do mojego routera dlink. Odnośnie twojej instrkcji. W przypadku kroku 2, kiedy mówisz "reset", czy oznacza to wyłączenie zasilania, czy zresetowanie sprzętu za pomocą spinacza do papieru? Więc po resecie i włączeniu, modem singtel umożliwia wyłączenie dhcp? Właściwie chcę wyłączyć funkcję routera i używać jej jako modemu zrzutu. Zamierzam użyć mojego routera dlink, ponieważ jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Ktoś?
Reply
#9

Cześć Mam ten sam problem i chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób zmieniłeś modem Sintel w niemym modem i przekazałeś nazwę użytkownika i hasło routerowi DLink? Gdzie podajesz informacje w DLink? czy możesz mi podać krok po kroku, proszę
Reply
#10

Cześć, mam Aztecha 1015, ale nie używam go już z Singtelem. czy możesz mi powiedzieć, jak używać Aztecha DW1015 jako pomostu. Mam router huawei i chciałbym użyć części bezprzewodowej Aztech, aby rozszerzyć zasięg Wi-Fi. czy to możliwe?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)