Przełączanie włókien z Singtel To Republic
#1

Mój Singtel wygasa, a Jan i ja chcemy przerwać i zapisać Republikę. Ile czasu zajmuje Republica, aby powstał Internet? Słyszałem, że ich instalacja może potrwać do 6 miesięcy. Czy to prawda?
Reply
#2

Jeśli masz zamiar zasubskrybować MR, zaleciłbym, abyś nie przestawał ST, zanim MR został zainstalowany w Twoim domu. Ma to zapewnić, że masz internet podczas oczekiwania. Jeśli chodzi o odpowiedź na twoje pytanie, to nie MR zajmuje do 6 mths, to jest OpenNet (nie jestem pewien, czy MR używa NLT lub połączenia Necleus), ponieważ mają ten problem niewystarczającą pojemność
Reply
#3

Dziękuję bardzo za Trans-Am
Reply
#4

Baw się dobrze w MR ...
Reply
#5

Hardware2003 napisał: Mój Singtel wygasa, a Jan i ja chcemy przerwać i zapisać Republikę. Ile czasu zajmuje Republica, aby powstał Internet? Słyszałem, że ich instalacja może potrwać do 6 miesięcy. Czy to prawda? Zmiana dostawcy usług internetowych może być naprawdę niewygodna. kiedy zmieniłem się, jestem tak wdzięczny, że mój obszar nie ma problemu z przepustowością sieci, więc przełącznik był płynny. rozważ zmianę b4 u. SITEX i tak przyjeżdża, może sprawdzić oferty ponownego podpisania kontraktu z Singtel ... lub jeśli jesteś bardzo bliski zmiany, możesz również sprawdzić swoje oferty.
Reply
#6

Czy mogę wiedzieć, w którym momencie jesteś poinformowany, że wystąpi problem z przepustowością sieci? W momencie rejestracji? Czy jest i tak, aby dowiedzieć się wcześniej, aby zapewnić wystarczające pokrywanie się, aby uniknąć przestoju usługi?
Reply
#7

xonix napisał: Czy mogę wiedzieć, w którym momencie jesteś poinformowany, że wystąpi problem z przepustowością sieci? W momencie rejestracji? Czy jest i tak, aby dowiedzieć się wcześniej, aby zapewnić wystarczające pokrywanie się, aby uniknąć przestoju usługi? w zależności od tego, do którego ISP chcesz się przełączyć, musisz zmienić port. musisz zorganizować osoby NetLink Trust, które przyjdą na dół, aby wykonać test. jeśli masz pojemność, dobrze 4 u. jeśli nie ma zdolności, muszę czekać co najmniej miesiąc myślę. Iirc, ISP, do którego zamierzasz się przyłączyć, pomoże w przygotowaniu spotkania dla osób z NLT.
Reply
#8

swgj86 napisał: w zależności od tego, do którego ISP chcesz się przełączyć, musisz zmienić port. musisz zorganizować osoby NetLink Trust, które przyjdą na dół, aby wykonać test. jeśli masz pojemność, dobrze 4 u. jeśli nie ma zdolności, muszę czekać co najmniej miesiąc myślę. Iirc, ISP, do którego zamierzasz się przyłączyć, pomoże w przygotowaniu spotkania dla osób z NLT. W porządku, oznacza to, że ludzie z sieci otwartych poinformują o tym dopiero podczas pierwszego spotkania. Jeśli tylko mogę zadzwonić, aby otworzyć sieć, aby najpierw sprawdzić, przed dokonaniem jakichkolwiek nowych rejestracji.
Reply
#9

xonix napisał: W porządku, oznacza to, że ludzie z sieci otwartych poinformują o tym dopiero podczas pierwszego spotkania. Jeśli tylko mogę zadzwonić, aby otworzyć sieć, aby najpierw sprawdzić, przed dokonaniem jakichkolwiek nowych rejestracji. muszą osobiście zejść, aby zrobić test. tym razem zeszli, zajęło to około 10 - 20 minut.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)