Mogę kupić router, z zagranicy i używać lokalnie ?
#1

jak powyżej.   Widziałam na Amazon got to linksys routera oferta - https://www.amazon.com/gp/aw/d/B014MIBLSA/~~HEAD=dobj trochę kuszące .   BTW, jestem na 300Mbps włókien StarHub korzystając Starhub danego routera - DLINK DIR- 868l .     Wysyłane z Xiaomi HM UWAGA 1W przy użyciu GAGT
Reply
#2

usłyszał od kogoś mówiąc nie ( ale nie mogę RMB Siema powody obok zagadnień WiFi. )
Reply
#3

Używam eksportowej router ASUS przez prawie 4 lata , na 2 różnych modeli i nie mieliśmy problemów w ogóle zdecydowanie tańsze niż lokalnych cen przez dosyć sprawiedliwego bit
Reply
#4

Hmmm ... mieszane reakcje .
Reply
#5

VacheronLim napisał: Używam eksportowej router ASUS przez prawie 4 lata , na 2 różnych modeli i nie mieliśmy problemów w ogóle zdecydowanie tańsze niż lokalnych cen przez dosyć sprawiedliwego bit Jest to tańsze , ponieważ nie ma gwarancji.
Reply
#6

hlw8888 napisał: Hmmm ... mieszane reakcje . Lepiej nie kupować od nich , gdyż nie mają gwarancji i router może wzrosnąć ciężarówkę łatwo. Zestaw Local 3 lata gwarancji zawsze mogą wykonywać moją gwarancję. Mój router co roku idą w górę ciężarówkę .
Reply
#7

Henry Ng napisał: Lepiej nie kupować od nich , gdyż nie mają gwarancji i router może wzrosnąć ciężarówkę łatwo. Zestaw Local 3 lata gwarancji zawsze mogą wykonywać moją gwarancję. Mój router co roku idą w górę ciężarówkę . upewnić , czy nie .... Powodem dają 3 lata ... to zazwyczaj 3 lat nie ma problemu u umieścić wewnątrz zamkniętego obszaru i nie jest to wentylacja Kupiłem kopalni od Taobao ... nie ma problemu ... prawie 2 lat TP-Link Archer c7
Reply
#8

Jeśli kupisz od nas pewne marki mogą nie być w stanie łatwo migać 3rd oprogramowanie firmy. Wysyłane z zakwasu z wykorzystaniem GAGT
Reply
#9

70+ oszczędności . Myślę, że warto ryzykować. Router trudno zepsuć , jak dotąd tych, zepsuć , bo ich nadużywać . 1-te rzeczą popsuć zwykle jest zasilacz , a nie router .
Reply
#10

Ah- Pin -Kor napisał: Jeśli kupisz od nas pewne marki mogą nie być w stanie łatwo migać 3rd oprogramowanie firmy. Wysyłane z zakwasu z wykorzystaniem GAGT HUH nas tak duży rynek myślę, że większość 3-te firmware partia będzie nas wspierać routera wersji niż wersja SG firmware.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)