Konfigurowanie rozszerzonej sieci bezprzewodowej z AP
#1

Cześć, potrzebuję porady eksperta, jak rozszerzyć moją sieć bezprzewodową pod tym samym SSID. Oto, co dostałem do tej pory:   1. Modem szerokopasmowy światłowodowy My Singtel jest skonfigurowany obok terminalu światłowodowego Opennet. Kabel ethernetowy łączy modem (przez punkt dostępowy) z bezprzewodowym routerem Singtel (Gigabit AC plus), który znajduje się w salonie.   2. Problem polega na tym, że sygnał z routera bezprzewodowego nie rozciąga się na pomieszczenia. Próbowałem użyć przedłużacza zasięgu, ale wynik nie jest dobry.   3. Ponieważ istnieje inny punkt dostępu w drugim pokoju, kupiłem TL-WA901ND na polecenie sprzedawcy Challengera, podłączyłem go do modemu przy użyciu istniejącego punktu dostępowego w pokoju, ale w rezultacie powstają dwie oddzielne sieci wifi w domu.   4. Moje pytanie brzmi: czy możliwe jest "połączenie" zarówno sieci mojego routera bezprzewodowego Singtel i mojego punktu dostępowego TP-Link pod tym samym SSID, i jak mogę to zrobić?   Naprawdę doceniam wszystkie twoje rady, dziękuję!
Reply
#2

Jednoczesne połączenie nie jest możliwe według mojej wiedzy. Wyniki z 2 routerami
Reply
#3

Odwołaj się do twojego punktu 4. Moje pytanie brzmi: czy możliwe jest "połączenie" zarówno sieci mojego routera bezprzewodowego Singtel i mojego punktu dostępowego TP-Link pod tym samym SSID, i jak mogę to zrobić? To nie jest tak dobre, jak już wcześniej testowane. Możesz odwołać się do tego linku w tym zagadnieniu dotyczącym automatycznego strefowania. https:
Reply
#4

Przez lata bawiłem się z bezprzewodowym przedłużaczem (repeater). Ostatnim razem kupiłem taniego wzmacniaka, ale osiąga on tylko mniej niż 20 Mb / s, co jest żałosne. Nie jestem w stanie doradzić jakości routera ST Fibre, ale jeśli masz dobry router, który zapewnia wysoką prędkość transmisji bezprzewodowej, to dobry bezprzewodowy przedłużacz zapewni 1
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)