Procesor E8400.
#1

Mam dodatkowy sprzęt jako HTPC i niektóre gry (FPS i gry sportowe)   Właśnie dostałem R7 250 1GB kilka miesięcy temu.   poczuł lekkie opóźnienie i spadł w liczbie klatek na sekundę, gdy grał wojownika snajpera.   powód, dla którego wybrałem GTX950, zakładam, że jest to najlepiej działająca karta gfx poniżej 400W.   mój zasilacz ma moc 400 W i nie chcę go zmieniać.   czy aktualizacja do GTX 950 spowoduje znaczącą zmianę wydajności, czy nadal będzie tożsama z wąskim gardłem E8400?     doceń konstruktywne doradztwo.       UDPATE:   Cześć, zgodnie z zaleceniami innego forumowicza. Próbowałem kupić XEON X5472 z aliexpress, ale pakiet nie udało się dostarczyć.   próbował przetaktować E8400, ale nie udało mi się, ponieważ system jest niestabilny. odmówił rozruchu w czasach. nie wiesz, czy jest to problem z chipsetem P965, czy pamięcią RAM   Obecnie znalazłem osobę sprzedającą Q9550 @ S 70 USD. Czy bylibyście wdzięczni, gdyby niektórzy doradzili, czy upgrade jest wart ponad E8400 w grach?   najprawdopodobniej nie rozważałby w tej chwili aktualizacji GPU.
Reply
#2

Przetaktuj swój E8400 na 4GHz. Czy można rozważyć GTX 1050 lub GTX 950 (dla spadku ceny), jeśli możesz poczekać lub po prostu przejąć RX460 2 GB od 179 $ teraz ...
Reply
#3

MoneyFace = p napisał: Przetaktuj swój E8400 na 4GHz. Czy można rozważyć GTX 1050 lub GTX 950 (dla spadku ceny), jeśli możesz poczekać lub po prostu przejąć RX460 2 GB od 179 $ teraz ... skąd wziąć RX460 @ 179 $? a także jego zalecany zasilacz to 450W. czy moje 400W FSP może przetrwać?
Reply
#4

Twist shout napisał: skąd wziąć RX460 @ 179 $? a także zalecany zasilacz to 450W. czy moje 400W FSP może przetrwać? Zasilacz na pewno potrzebuje co najmniej 500 W przy 70 procentach wydajności.
Reply
#5

twist_shout napisał: skąd wziąć RX460 @ 179 $? a także jego zalecany zasilacz to 450W. czy moje 400W FSP może przetrwać? Wygląda na to, że 179 XFX ma OOS ... Może poczekać na uzupełnienie zapasów i użyć kodu kuponu DBS Lazada, aby otrzymać go za 159 USD. Tak, Twój zasilacz nadal będzie wystarczający ... Twój obecny komputer może zużywać jeszcze mniej energii niż na poniższym rysunku, ponieważ system testowy wykorzystuje procesorowy rdzeń procesorowy najwyższej klasy Intel. Przetaktowany system prawdopodobnie przyciągnie około 10-20 W powyżej systemu testowego. Niemniej jednak, wciąż w granicach mocy twojego depreciated PSU. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czy mogę wiedzieć, z jakiego zasilacza korzystasz? Zapomniałem zapytać ....
Reply
#6

Wydaje się, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na modernizację systemu E8400 do gier. Bardziej sensowne jest używanie go tylko do HTPC i pracy biurowej. Mam E8400 SFF i niedawno zaktualizowałem go o 4 X 2 GB pamięci RAM DDR2 1066. Skończyło się nieużywanie i pozostawione w magazynie.
Reply
#7

Koenig168 napisał: Wydaje się, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na modernizację systemu E8400 do gier. Bardziej sensowne jest używanie go tylko do HTPC i pracy biurowej. Mam E8400 SFF i niedawno zaktualizowałem go o 4 X 2 GB pamięci RAM DDR2 1066. Skończyło się nieużywanie i pozostawione w magazynie. Przeczytaj pierwszy post. To już jego drugorzędna platforma głównie dla HTPC. Aktualizacja GPU może sprawić, że ten drugi komputer będzie ładnym odtwarzaczem 4K.
Reply
#8

wow procesor xeon jest tani. tak czy inaczej. chipset 965P wydaje się mieć problem z podkręcaniem wolfdale. automatycznie się zrestartuje, a bios przywróci ustawienia zapasów w okresie użytkowania. (nietrwały) dlatego trzymam się teraz zapasów. także nie jesteś pewien, czy to RAM (667MHz) czy moje umiejętności OC nie są dobre dzięki za informację zwrotną, kontemplowanie na gtx950 (patrząc na te z drugiej ręki), ale nadal nie chcę wydawać zbyt dużo na tym starym komputerze
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: Czy mogę wiedzieć, z jakiego zasilacza korzystasz? Zapomniałem zapytać .... jest to Delta DPS-400AB-16 A
Reply
#10

twist_shout napisał: jest to Delta DPS-400AB-16 A Używane jak długo le? Nadal dobrze iść. Delta to świetna marka PSU ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)