Poprawianie sygnału WiFi w układzie HDB
#1

Cześć wszystkim,   Próbuję rozwiązać problem słabego wifi mojego GF w jej pokoju. Nie jest tak, jak jej układ domu jest dokładnie taki sam, ale podobny:     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Czerwone pudełko w salonie to miejsce, w którym znajdują się Starhub ONT i router (DLink). Nieusuwalna z powodu gniazdka elektrycznego   Pokój mojego gf to główna sypialnia, oznaczona czerwonym X. Starhub connect on wired jest idealnie sprawny (~ 100mbps), ale raz w pokoju mojego gf, jego tylko około 10mbps   Czy kupowanie i używanie lepszego routera, takiego jak Asus N56 czy N66, poprawi sygnał Wi-Fi w swoim pokoju? Biorąc pod uwagę opcję przewodową jest na zewnątrz.   Inne rozwiązania również są mile widziane ...   Dzięki
Reply
#2

Upzzzzzzz ups upzzz
Reply
#3

Który model to router D-Link? N66U jest dobre dla zakresu 2,4 GHz. Użyj wersji oprogramowania RMerlin ze sterownikiem sdk5, aby uzyskać najlepszy zakres 2,4 GHz.
Reply
#4

linia napięcia. lub umieść przekaźnik gdzieś w swoim domu.
Reply
#5

Gdybym był tobą, nie zdobyłbym routera serii N, chyba że jestem pewien, że to działa. Zamiast tego wybrałbym ac68u. Co więcej, spróbuję również zwiększyć zasięg, kładąc go na wyższym poziomie. Jeśli wszystko zawiedzie, zmiana pozycji jest jedyną drogą. Powerline jest również opcją, jeśli możesz zmniejszyć prędkość.
Reply
#6

zdobyć punkt dostępu służy jako wzmacniacz sygnału
Reply
#7

renfred89 napisał: Gdybym był tobą, nie zdobyłbym routera serii N, chyba że jestem pewien, że to działa. Zamiast tego wybrałbym ac68u. Co więcej, spróbuję również zwiększyć zasięg, kładąc go na wyższym poziomie. Jeśli wszystko zawiedzie, zmiana pozycji jest jedyną drogą. Powerline jest również opcją, jeśli możesz zmniejszyć prędkość. Zgodzić się. KORZYSTAJ z linii prostej, prawie działają. Zapomnij o serii N; który używa wielokanałowych do zwiększenia prędkości; ponieważ w HDB nie ma wolnego kanału. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie routera na wyższym poziomie. Możesz również wyciąć puszkę z koksem i użyć jej jako refelktora do mikrofalówki, wskazując na swoją lokalizację GF.
Reply
#8

gooifier napisał: Cześć wszystkim, Próbuję rozwiązać problem słabego wifi mojego GF w jej pokoju. Nie jest tak, jak jej układ domu jest dokładnie taki sam, ale podobny: Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Czerwone pudełko w salonie to miejsce, w którym znajdują się Starhub ONT i router (DLink). Nieusuwalna z powodu gniazdka elektrycznego Pokój mojego gf to główna sypialnia, oznaczona czerwonym X. Starhub connect on wired jest całkiem niezły (~ 100mbps), ale raz w pokoju mojego gf, jego jedyne 10mbps Czy kupowanie i używanie lepszego routera, takiego jak Asus N56 czy N66, poprawi sygnał Wi-Fi w swoim pokoju? Biorąc pod uwagę opcję przewodową jest na zewnątrz. Inne rozwiązania również są mile widziane ... Dzięki Cześć, Możesz spróbować: 1. Zmiana portu telefonu w pokoju gf do portu LAN, jeśli mieszkanie jest nowe, ponieważ te mieszkania używają kabli kategorii 6 do linii telefonicznych 2. Powerline networking, jeśli twój gf nie gra w gry i po prostu surfujesz po sieci. Mogę uzyskać 40-50 Mb / s pomimo rozległych zmian w moim mieszkaniu hdb. Kupuj od pretendenta itp. I zwróć, jeśli nie działa. 3.buy Asus router - tak samo jak powyżej. Bez gwarancji, że zadziała w sposób satysfakcjonujący. Ale jeśli uda ci się podłączyć do przejścia między dwoma pokojami przez stronę sofy i umieścić tam punkt dostępu lub router, to z pewnością pomoże, jak sugerują inni.
Reply
#9

Może spróbować ustawić router na wyższym poziomie Jeśli nie, spróbuj ustawić punkt dostępu w drugiej sypialni Ściany schronienia dla gospodarstw domowych zbyt grube, iirc wpłynie?
Reply
#10

Cześć wszystkim, dzięki za twoją odpowiedź Chyba muszę wyjaśnić pewne rzeczy: 1) Wypróbowany Powerline, ale wygląda na to, że często powoduje to wyładowanie elektryczne w domu. Tak więc opcja jest wyłączona 2) Próbowałem prędkości Wi-Fi w tych 3 lokalizacjach (subskrybowanych do 100 Mbps): - 2 m od routera bez przeszkód => 50-60 Mb / s - w "sypialni" => 20-30mbps (uwaga: ściany są dość grube) - w miejscu X aka pokój GF => 10 Mb / s lub mniej. doświadczaj przerywanego dostępu i małej prędkości. Tak więc, JEŚLI wykonuję metodę punktu dostępu i umieszczam AP w "sypialni", to naprawdę nie pomaga bardzo pod względem sygnału, czy mam rację? W powyższych warunkach, wszelkie dodatkowe sugestie? z góry dziękuję
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)