Jaki typ monitora pasuje do gtx 1070?
#1

Wszelkie zalecenia?   Tks
Reply
#2

Acer XB271HU 1440p z Gsync Albo tak czy inaczej poczekaj na nowszy model.
Reply
#3

Monitor 2k jest prawie idealny dla Gtx 1070 Wykonuj niezbyt niskie fps, a nie wysokie klatki na sekundę
Reply
#4

1440 p 60hz Lub 1080p 100
Reply
#5

42 cale 4k. Następnym razem po prostu uaktualnij GPU, nie musisz kupować kolejnego monitora
Reply
#6

Im przy użyciu GTX970 i Acer XR34. Zaskakująco nie mogę uzyskać monitora do wyświetlenia za pomocą portu DP. Wypróbowałem 3 kable diff, wszystkie zupełnie nowe problemy. Jeśli jednak dodaję drugi monitor, będzie on w stanie wykryć monitor Acer jako wyjście DP ... ale nadal nie może wyświetlać. Jestem na skraju powrotu tego monitora. Niektórzy z moich znajomych mówią, że mają nowego gpu. Wcześniej korzystałem z dell'a na porcie DP, bez problemu. Próbowałem tego monitora na komputerze znajomego przy użyciu 980ti, bez problemu. Naprawdę nie mam pojęcia, dlaczego. Więc jeśli myślisz o uzyskaniu xr34 i działa na 1070 ur, pls daj mi znać.
Reply
#7

Zdecydowanie monitor 1440p przy 144hz. Nic mniej. Uruchamia większość gier z tą prędkością bez problemu
Reply
#8

FinalTidus napisał: Zdecydowanie monitor 1440p przy 144hz. Nic mniej. Uruchamia większość gier z tą prędkością bez problemu Nawet GTX1060 może uruchomić grę z taką szybkością, bez problemu. To, w jaki sposób naciskasz ustawienia graficzne, jest prawdziwym pytaniem.
Reply
#9

GTX 1070 jest szybki, ale lepiej nadaje się do pracy z prędkością 1440p.
Reply
#10

Acer predator 27x
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)