AC 3200 routery vs AC 1900 routerów
#1

Cześć wszystkim,   Mój internet w domu ciągle odłączeniem i podejrzewam, że może to mieć związek z moim obecnym trasie. Obecnie używam pojedynczy prążek Gigabit TP- Link router i szukam najpóźniej AC 3200 routerów.   Czy uważasz, że to mądry pomysł, aby uaktualnić do najnowszych modeli routerów ? Rozumiem , że specyfikacja AC 1900 routery są specyfikacją roboczą . Choć może być wystarczająco dobry , obawiam się , że " 1900 " modele nie mogą dotrzeć do niektórych z pokoi w domu i " 3200 " modeli zapewniają szersze pasma i jestem zakup dla przyszłych dowodu.     Czy mogę wydać takie pieniądze na przyszłość lub po prostu dowód zakupu mid- range " 1900 " ? Jaka jest Twoja opinia?
Reply
#2

bblooney napisał: Cześć wszystkim, Mój internet w domu ciągle odłączeniem i podejrzewam, że może to mieć związek z moim obecnym trasie. Obecnie używam pojedynczy prążek Gigabit TP- Link router i szukam najpóźniej AC 3200 routerów. Czy uważasz, że to mądry pomysł, aby uaktualnić do najnowszych modeli routerów ? Rozumiem , że specyfikacja AC 1900 routery są specyfikacją roboczą . Choć może być wystarczająco dobry , obawiam się , że " 1900 " modele nie mogą dotrzeć do niektórych z pokoi w domu i " 3200 " modeli zapewniają szersze pasma i jestem zakup dla przyszłych dowodu. Czy mogę wydać takie pieniądze na przyszłość lub po prostu dowód zakupu mid- range " 1900 " ? Jaka jest Twoja opinia? AC3200 jest prawie taka sama jak AC1900 , wystarczy , że ma dodatkowy 5 GHz przy 1300 Mbps (w sumie 3 przedziały) . Każde urządzenie może łączyć się tylko z zespołem za każdym razem. AC3200 jest przydatna, jeśli masz wiele urządzeń 5 GHz.
Reply
#3

AshSim napisał: I te kilka czynników pod uwagę przed zakupem D-Link DIR-890L (AC3200) którą czule nazywają to czerwone kraby / Pająk poszukuje routera .. 1. Niezależnie od tego, czy nie jesteśmy o wiele urządzeń w domu, a jeśli nie będzie żadnego wzrostu liczby urządzeń - tak (cierpliwie czeka na iPad Mini 4, wahehehehe) 2. Popyt na połączenia, upload i download - wysoka 3. Gotowość do płacenia za najbardziej drogie routera mojego życia (w tej chwili) - 5 z 10. Prawie zdecydujesz się AC1900 zamiast AC3200 4. estetyczna - 10 z 10 5. Czy mam zamiar zaktualizować umowę ISP z dużą prędkością, aby w pełni doświadczyć piękna produktu - tak 6. Opinie Online - ten odgrywa ważną rolę w moim ostatecznym podejmowaniu decyzji bo widzę, że ma najwięcej nagród na całym świecie na bieżąco więc jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są podobne do kopalni, myślę, że można rozważyć AC-3200. HWZ obejmuje sporo opinii na routerach AC-3200, więc jeśli zdecydujesz się pójść za 1, spojrzeć w górę opinie. Szczęśliwe zakupy! Dzięki SIM, jak u, to będzie mój najdroższy zakupu routera, gdybym go kupić. Będzie otrzymywać najnowsze 3200 routery poprawić dystans Wi-Fi? Używam zatyczki do domu z moim obecnym routerem, ale odłączenie jest zbyt częste.
Reply
#4

bblooney napisał: Dzięki SIM , jak u , to będzie mój najdroższy zakupu routera , gdybym go kupić . Będzie otrzymywać najnowsze 3200 routery poprawić dystans Wi-Fi ? Używam zatyczki do domu z moim obecnym routerem , ale odłączenie jest zbyt częste. zasięg Wi-Fi w domu zależy od układu domu Leh. Jeśli twój nowy układ wtedy mają tak zwane " martwe strefy ", gdzie sygnał Wi-Fi spada , aż nie można kontynuować strumieniowe youtube (użyłem mieć to ) . Dla mnie , to nie pomóc trochę , ale cos Bardzo noob , nie wiem jak to zrobić testowania thingy ... tylko na podstawie mojego doświadczenia przed i po użyciu mojego czerwonego pająka. Korki Home / Powerline dobrze używać rozszerzenia zasięgu , ale słyszę , że gdyby dostał 1 gniazdo zasilania wentylatora / stojące itp wszystko z nim związane , wydajność będzie się również wpływ . Za pomocą jakiego wtyczkę domowy marki?
Reply
#5

Używam AZTECH i mam w sypialni , ale internet nadal rozłącza , dlatego chcę wypróbować najnowszą routera na rynku, aby sprawdzić, czy to pomaga zwiększyć zasięg wifi . A korek dom jest podłączony bezpośrednio do gniazdka.
Reply
#6

bblooney napisał: Używam AZTECH i mam w sypialni , ale internet nadal rozłącza , dlatego chcę wypróbować najnowszą routera na rynku, aby sprawdzić, czy to pomaga zwiększyć zasięg wifi . A korek dom jest podłączony bezpośrednio do gniazdka. Może to być problem dostawcy ISP ? W innych wątków , wydaje się, że niektórzy ISP internet bardzo CHUI .... lol ... Klikając prawym Hor, najnowsza technologia pomoże, ale nie ma gwarancji od wielu czynników .... Każdy może doradzić ?
Reply
#7

każda idealna co inteligentny połączyć w DIR- 890L ?
Reply
#8

Router automatycznie przełączy się na 5 Hz lub 2,4 Hz , jeśli któryś z kanałów są zatłoczone .
Reply
#9

bear1sg napisał: każda idealna co inteligentny połączyć w DIR- 890L ? dla mnie początkowo mój czerwony pająk podłączony mój lappy do 2,4 GHz .... funkcja wiązki inteligentne Wciąż nie dość uzyskać go leh ...
Reply
#10

bear1sg napisał: każda idealna co inteligentny połączyć w DIR- 890L ? AshSim napisał: dla mnie początkowo mój czerwony pająk podłączony mój lappy do 2,4 GHz .... funkcja wiązki inteligentne Wciąż nie dość uzyskać go leh ... Inteligentne belka jest w zasadzie formowania wiązki : Istnieje związek w końcu wyjaśnić inteligentny podłączyć również .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)