27 "1440p monitoruje zalecenia
#1

Budżet od 500 do 1 tys. Obecnie oglądam ultra ostre modele dell. Comex dobre miejsce do pohukiwania?     Czy gsync lub 144hz naprawdę ma znaczenie?   Rzadko gram w gry FPS. Przeważnie kosmiczne gry.
Reply
#2

Gwarancja Dell 5yr wygląda bardzo atrakcyjnie.
Reply
#3

Acer xb270hu, sprzedaż w chmurze 899.
Reply
#4

899 po jakiej zniżce? ulotka pokazuje 999 ...
Reply
#5

Statyw s27d850t jest znacznie bardziej wytrzymały niż dell u2715h. Mogę za to ręczyć. Ponieważ używa tego samego stojaka dla większego brata s32d850t. I tak 1.07b vs 16m.
Reply
#6

moje doświadczenie z monitorami polega na tym, że samsung prawie nigdy nie trwa dłużej niż 3 lata. bo niektóre osoby mogą się różnić, ale to jest właśnie to, co osiągnąłem tak daleko. Firma dell z drugiej strony jest wyjątkowa i objęta 5-letnią gwarancją
Reply
#7

Dobrze. Mój aktualny monitor Samsung 22o trwał 5 lat. Nadal silny. Ale obawiam się również gwarancji na 600-plusowy zakup, ile lat gwarancji oferuje model Samsung? Czy 1.07b vs 16m to duża różnica w stosunku do oka?
Reply
#8

N to brzmi jak comex, ale później mogę kupić od sądu
Reply
#9

ondooy napisał: 899 po jakiej zniżce? ulotka pokazuje 999 ... Większość sklepów sprzedawała 949 po zniżce. Ale sądy sprzedają się w 899. Dostałem dziś moje.
Reply
#10

kreja napisał: Dobrze. Mój aktualny monitor Samsung 22o trwał 5 lat. Nadal silny. Ale obawiam się również gwarancji na 600-plusowy zakup, ile lat gwarancji oferuje model Samsung? Czy 1.07b vs 16m to duża różnica w stosunku do oka? 3 lata gwarancji na witrynę dla monitorów Samsung.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)