Które do uaktualnienia najpierw? procesor
#1

Wciąż wciąż pracuję nad mostkiem bluszczowym i7-3770 w połączeniu z gtx970, zastanawiając się, czy mam dokonać aktualizacji między 2 ... mądrzejszym wyborem byłaby skylake
Reply
#2

Najpierw GPU. Potwierdź ratunek gwarancji, chyba że twoje gry są wąskie gardło przez procesor.
Reply
#3

W jakie gry najczęściej grasz / do czego głównie używasz swojego komputera? Generalnie powiedziałbym, że GPU, ale niektóre z gorących nowych tytułów (takich jak PUBG) nie potrzebują więcej niż GTX970, ale mogą naprawdę skorzystać z procesora z większą liczbą rdzeni / wątków i wyższego IPC.
Reply
#4

Calikura napisał: W jakie gry najczęściej grasz / do czego głównie używasz swojego komputera? Generalnie powiedziałbym, że GPU, ale niektóre z gorących nowych tytułów (takich jak PUBG) nie potrzebują więcej niż GTX970, ale mogą naprawdę skorzystać z procesora z większą liczbą rdzeni / wątków i wyższego IPC. Obecnie gram w PUBG, którego nie jestem pewien, czy procesor faktycznie przeszkadza, uniemożliwiając uzyskanie klatek, czy też gra nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowana. Zwykle gram również tytuły AAA. Obecnie czeka na świat Monster Hunter.
Reply
#5

ystoh133 napisał: Obecnie gram w PUBG, którego nie jestem pewien, czy procesor faktycznie przeszkadza, uniemożliwiając uzyskanie klatek, czy też gra nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowana. Zwykle gram również tytuły AAA. Obecnie czeka na świat Monster Hunter. PUBG został niedawno zoptymalizowany, aby wykorzystać 6 rdzeni. Możesz zauważyć pewną poprawę wydajności, jeśli otrzymasz nowszy procesor. Wciąż jednak nie jest w pełni zoptymalizowana. Problem z uzyskaniem nowszego procesora polega na tym, że będziesz potrzebował nowego mobo i pamięci DDR4 (w tej chwili jest głupio drogi). Ponieważ grasz także w tytuły AAA, myślę, że lepszą ogólną korzyścią jest wciąż ulepszenie twojego GPU, może do 1070 lub 1080, jeśli szukasz ceny
Reply
#6

GPU na pewno. Jeśli to możliwe, GTX 1080. Procesor to zły czas, ponieważ Kaby Lake wycofujące się z nadchodzącego Coffee Lake i RAM są teraz głupio drogie. Chyba że chcesz zdobyć Ryzena, to znaczy, że możesz je zdobyć, ale RAM jest teraz głupio drogi.
Reply
#7

Przeprosiny za przejęcie ... Chcesz pożyczyć ten wątek, bo mam podobne pytanie ... Obecnie korzystam z i7-3770 z GTX670 i 8 GB pamięci DDR3 RAM Czy jest to wykonalne lub warte uaktualnienia mojego GPU do GTX1060 i nowszych? Niedawno miałem problem z pamięcią za mało wyskakujących okienek, gdy próbowałem grać w Fallout 4 z Google Chrome w tle ... Za mało pamięci RAM?
Reply
#8

Cześć, bracia, którzy pytają, czy podnieść wydajność GPU lub procesora. Wszystkie pozostałe udzielone porady są dobre. Najpierw trzymaj się GPU. Monitoruj użycie procesora, a następnie zdecyduj. Uaktualnienie procesora to poważna aktualizacja systemu z wieloma częściami potrzebnymi do zmiany w celu dopasowania do nowej generacji. Dla siebie nadal używam mojego i5-2500. Jak daleko minął mój system? Cóż z GTX 560, R9 270x, R9 390x i wreszcie GTX 1080. Moje doświadczenie w grach znacznie się poprawiło. Mój procesor ciągle się rozwija, chociaż moje porty USB na moim MB zginęły. Mam ograniczenia budżetowe po mojej stronie, więc ogólnie bardzo lubię moje wrażenia z grania. Jestem w stanie cieszyć się Overwatch, Titanfall, Battlefield 3 do 1, wszystkie tytuły COD z moim monitorem 1080p. Powiedziałbym więc, że GPU to lepszy wybór. Poza tym możesz przynieść swój układ GPU w przypadku zmiany systemu. Zdecyduj, która karta jest lepsza dla ciebie, liao, sama preferujesz ten cel.
Reply
#9

eng11658 napisał: Przeprosiny za przejęcie ... Chcesz pożyczyć ten wątek, bo mam podobne pytanie ... Obecnie korzystam z i7-3770 z GTX670 i 8 GB pamięci DDR3 RAM Czy jest to wykonalne lub warte uaktualnienia mojego GPU do GTX1060 i nowszych? Niedawno miałem problem z pamięcią za mało wyskakujących okienek, gdy próbowałem grać w Fallout 4 z Google Chrome w tle ... Za mało pamięci RAM? Aż do gtx 1070 jest całkowicie w porządku. Ulepsz kolejny 8GB RAM i wszystko będzie dobrze.
Reply
#10

singupingu napisał: Aż do gtx 1070 jest całkowicie w porządku. Ulepsz kolejny 8GB RAM i wszystko będzie dobrze. Dzięki bracie ... Początkowo myślałem o moim procesorze
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)