Klinika sprzętowa
#1

Właśnie dostałem moje nowe GPU i podłączam je do monitora bez wyświetlania? Jak to naprawić?
Reply
#2

Upewnij się, że monitorujesz wejście dla właściwego typu wejścia, a także czy upewniłeś się, że podłączyłeś wtyczkę do GPU
Reply
#3

Zrobiłem. Ale niczego nie pokazuje shadey napisał: Upewnij się, że monitorujesz wejście dla właściwego typu wejścia, a także czy upewniłeś się, że podłączyłeś wtyczkę do GPU
Reply
#4

TS, nie znamy twoich części rig i nowego GPU. Zgadnij, że praca jest trochę trudna.
Reply
#5

GIGABYTE Z370-AORUS GAMING 5 I5-8600K GIGABTYE GTX 1080 Gaming G1 8 GB Klevv cras II 16GB 3000MHz DDr4 Biała dioda LED SEASONIC FOCUS PLUS ZŁOTO 650W CRYORIG H7 TOSHIBA 1TB 7200 RPM jtjt00 napisał: TS, nie znamy twoich części rig i nowego GPU. Zgadnij, że praca jest trochę trudna.
Reply
#6

Aby upewnić się, otrzymałeś efekty wizualne po podłączeniu do swojego mobo, ale nie do gpu tak?
Reply
#7

Otrzymałeś. Ale GPU nie hmmm Neptunes43 napisał: Aby upewnić się, otrzymałeś efekty wizualne po podłączeniu do swojego mobo, ale nie do gpu tak?
Reply
#8

Ale wentylator n RGB jest uruchomiony
Reply
#9

nawet po upewnieniu się, że kabel zasilający jest podłączony do procesora gpu i nadal nie pokazuje żadnego ekranu, możesz chcieć znaleźć wyższy watowy psu. że 1080 to karta wysokiej klasy. Jest to możliwe, ponieważ wymaga większego wata. tak dla pewności. po wykonaniu tych czynności i nadal nie wyświetla się. możliwe, że masz DOG z gpu.
Reply
#10

Czy podłączyłeś kabel monitora do portu płyty głównej lub monitora monitora GPU?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)