[NAS] Klub właściciela NAS Synology!
#1

Czy posiadasz 2-kanałowy, 4-kieszeniowy, a może 8-kieszeniowy serwer Synology NAS? Zgłoś się tutaj i podziel się swoimi przemyśleniami lub pomóż innym właścicielom Synology NAS tutaj! Będę publikować kilka przydatnych wskazówek co jakiś czas, tak długo, jak na to pozwala.   Jaki procesor ma mój serwer Synology NAS? http:
Reply
#2

cześć widzę teraz wiele osób kupujących nas. chciałbym wiedzieć, w jakich okolicznościach chciałoby się nas? czy to może działać w telewizorze dla filmów? jak szybka jest szybkość transferu?
Reply
#3

noobzpro napisał: cześć widzę teraz wiele osób kupujących nas. chciałbym wiedzieć w warunkach watowych chciałoby się nas? czy to może działać w telewizorze dla filmów? jak szybka jest szybkość transferu? http: //deluxeforums.hardwarezone.com...n-4071349.html Polecam zamiast tego poprosić. Zwykle chcesz, aby NAS przechowywał dane i takie tam, i nadal chce mieć poziom ochrony, który można uzyskać poprzez użycie RAID lub podobnego systemu.
Reply
#4

właśnie dostałem 413J z 4 x 4TB od IT show ... w tej chwili formatuje teraz napęd ... myślę, że pozostało jeszcze trochę więcej niż 15 godzin? Po raz pierwszy mając NAS, mam nadzieję, że dowiesz się więcej tutaj!
Reply
#5

Jestem dumnym uaktualnieniem DNS-320 do właściciela DS212j!
Reply
#6

Czy warto zainwestować w lepszy kabel etowy lub użyć kabla zapasowego? Jakakolwiek rada? Przypuszczam, że SLE lub SLT sprzedały kable?
Reply
#7

Właśnie dostałem 1812 z 8 sztuk 3TB Red WD z MW SLS. Zrobiłem Raid 5 z 1 vol. Ale moi przyjaciele doradzają mi utworzyć 2 woluminy, ponieważ jest to bezpieczniejsze i będzie można je szybciej odzyskać, jeśli jakiś dysk twardy psuje ... Czy to prawda?
Reply
#8

chao_turban napisał: Czy chcesz zainwestować w lepszy kabel etowy lub użyć kabla zapasowego? Wszelkie porady? Przypuszczam, że SLS lub SLT sprzedały kable? Tylko upewnij się, że dostajesz z renomowanego miejsca przy zakupie kabli cat5e. Nie potrzebujesz drogich, czy co, po prostu upewnij się, że nie sprzedają ci fałszywych kabli cat5e, ponieważ ma to wpływ na twoje prędkości.
Reply
#9

xiangqin76 napisał: Właśnie dostałem 1812 z 8 sztuk 3TB Red WD z MW SLS. Zrobiłem Raid 5 z 1 vol. Ale moi przyjaciele doradzają mi utworzyć 2 woluminy, ponieważ jest to bezpieczniejsze i będzie można je szybciej odzyskać, jeśli jakiś dysk twardy psuje ... Czy to prawda? Zgadzam się z twoim przyjacielem. 6: 2 to bezpieczniejszy stosunek. 7: 1 jest dość ryzykowne, ponieważ możesz pozwolić sobie na 1 porażkę. Jeśli przynajmniej 6: 2 nadal możesz przetrwać z 2 uszkodzonymi dyskami.
Reply
#10

Widzę tu wiele wuluilang!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)