Zbuduj mi komputer. Budżet około 700 do 900
#1

Cześć bros   Potrzebujesz pomocy w budowaniu platformy do gier. Wystarczy procesor. Nie wymagam monitora.   Nie miałby nic przeciwko kupowaniu złożonego procesora.   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Nadchodzi AMD Ryzen. Na pewno chcesz teraz zbudować? Jeśli nie lubisz amd i wolisz Intel, wciąż mogę ci podać wycenę tego, co możesz dostać.
Reply
#3

singupingu napisał: Nadchodzi AMD Ryzen. Na pewno chcesz teraz zbudować? Jeśli nie lubisz amd i wolisz Intel, wciąż mogę ci podać wycenę tego, co możesz dostać. czy warto czekać? >. <moi przyjaciele powiedzieli mi, że powinienem spróbować Nintendo Switch zamiast o wiele mniej uzależniającego hehe ..
Reply
#4

Nie mam nic przeciwko budowaniu teraz. Można dokonać porównania do. Z góry dziękuję
Reply
#5

rvyne7 napisał: czy warto czekać? >. <moi przyjaciele powiedzieli mi, że powinienem spróbować Nintendo Switch zamiast o wiele mniej uzależniającego hehe .. Kto wie, dopóki prawdziwa umowa nie zostanie zawarta, a wskaźnik porównawczy zostanie wyświetlony? Powiedziałby, że PC jest lepszy, ponieważ ilość rzeczy, którymi możesz pracować z komputerem, jest o wiele większa, gdy Switch jest wyłącznie rozrywką.
Reply
#6

singupingu napisał: Kto wie, dopóki prawdziwa umowa nie zostanie zawarta, a wskaźnik porównawczy zostanie wyświetlony? Powiedziałby, że PC jest lepszy, ponieważ ilość rzeczy, którymi możesz pracować z komputerem, jest o wiele większa, gdy Switch jest wyłącznie rozrywką. Właśnie dlatego wciąż zastanawiam się nad budowaniem mini-itxu, który nie przekonuje konsoli
Reply
#7

Podczas czekania na program informacyjny można również poczekać na Ryzena, zobacz amd to prawdziwa okazja lub wielka armatnia wróżka. Skoro jesteś tak zainwestowany w Steam, zdobądź mini itx jest rzeczywiście lepszy. Za każdym razem, gdy chcesz korzystać z konsoli, możesz podłączyć ją do komputera i skonfigurować tak, aby również używać. To komputer i konsola w tym samym czasie. Win-win, ponieważ twój budżet jest tak gruby (2k lul), możesz zbudować i5 z gtx 1070 lub gtx 1080, jeśli wybierasz się na 4k. Przypadek taki jak Silverstone FTZ01 i Fractal Node 202 sprawi, że poczujesz się tak samo jak w hahaha
Reply
#8

singupingu napisał: Podczas czekania na program informacyjny można również poczekać na Ryzena, zobacz amd to prawdziwa okazja lub wielka armatnia wróżka. Skoro jesteś tak zainwestowany w Steam, zdobądź mini itx jest rzeczywiście lepszy. Za każdym razem, gdy chcesz korzystać z konsoli, możesz podłączyć ją do komputera i skonfigurować tak, aby również używać. To komputer i konsola w tym samym czasie. Win-win, ponieważ twój budżet jest tak gruby (2k lul), możesz zbudować i5 z gtx 1070 lub gtx 1080, jeśli wybierasz się na 4k. Przypadek taki jak Silverstone FTZ01 i Fractal Node 202 sprawi, że poczujesz się tak samo jak w hahaha i myślałem, że 2k jest dla słabych graczy, tylko mój kolega ostatni raz zainwestował ponad 3k i mówi za mało haha .. szczerze mówiąc, którzy nie chcą oszczędzać, ale normalnie inwestuję w dobre specyfikacje, więc to trwa przez chwilę bez ulepszania zbyt wiele specjalnie na mobo, psu i procesor, jeśli będę tak samo tańszy, to zdecydowanie bym tego chciał. Większość standardowych gier uruchamianych teraz jest specjalnie dla HD
Reply
#9

rvyne7 napisał: i myślałem, że 2k jest dla słabych graczy, tylko mój kolega ostatni raz zainwestował ponad 3k i mówi za mało haha .. szczerze mówiąc, którzy nie chcą oszczędzać, ale normalnie inwestuję w dobre specyfikacje, więc to trwa przez chwilę bez ulepszania zbyt wiele specjalnie na mobo, psu i procesor, jeśli będę tak samo tańszy, to zdecydowanie bym tego chciał. Większość standardowych gier uruchamianych teraz jest specjalnie dla HD
Reply
#10

singupingu napisał: Moja rada to inwestycja w procesor. Gpu co 2-3 lata może się zmienić. Dobry procesor łatwo trwa 5 lat i więcej. Jedynym zmartwieniem jest to, że PSU również musi być dobry, ale jeśli nie jesteś ciężkim użytkownikiem ani nie przetaktowujesz, ocena srebrna lub brązowa jest wystarczająco przyzwoita. Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Zajęcia na świeżym powietrzu. Idz jogging lub jeździć na rowerze. Super zdrowe i odprężające również Zwykle nie przetaktowałem, ale ostatnim razem kupiłem wersję "k" przeznaczoną dla procesorów, myśląc o tym w przyszłości, ale z GTX1070 i7 6.7k max większość moich gier, które grałem naprawdę nie jest wymagana. Nie mam czasu, lah. Do czasu, gdy dotarłem do domu już 9-10 lat, mam tylko czas, aby obejrzeć 1-2 filmy lub zagrać w 1-2 godzinną grę, a potem spać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)