1050TI warto uaktualnić z R9 270?
#1

Cześć chłopaki, obecnie jestem wkurzony na mojej 5-letniej platformie, i5 2500k, 8 gb pamięci RAM, mój obecny gpu to R9 270 .. jedyna gra, w którą teraz gram, to kropka 2. .. dostaję się jak 90 FPS na początku, przy maksymalnym ustawieniu, ale w wielkiej walce drużynowej czuję, że grafika jest opóźniona ...   czy aktualizacja do wersji 1050Ti będzie warta poprawy w stosunku do mojej obecnej konfiguracji?
Reply
#2

1050 nie bardzo.
Reply
#3

Wszystko dla dota nie jest warte. po prostu obniż ustawienia i spróbuj opuścić swoje uzależnienie.
Reply
#4

joshuaho napisał: # dota4life # csgo4life Anw dla TS, może rozważyć uzyskanie drugiej ręki 750ti, to wciąż bardzo dużo
Reply
#5

alice9 napisał: Cześć chłopaki, obecnie jestem wkurzony na mojej 5-letniej platformie, i5 2500k, 8 gb pamięci RAM, mój obecny gpu to R9 270 .. jedyna gra, w którą teraz gram, to kropka 2. .. dostaję się jak 90 FPS na początku, przy maksymalnym ustawieniu, ale w wielkiej walce drużynowej czuję, że grafika jest opóźniona ... czy aktualizacja do wersji 1050Ti będzie warta poprawy w stosunku do mojej obecnej konfiguracji? Poczekaj na Online Revolution Lazada 11.11 (lub prawdopodobnie Qoo10
Reply
#6

Aiya PS nie czytał właściwie myślał, że nie ma GPU MoneyFace = p napisał: TS szuka taniej aktualizacji wydajności, ale sugerujesz obniżenie wersji. yusoffb01 napisał: ma już r9 270. dlaczego chcesz go obniżyć? PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#7

R9 270 jest odpowiednikiem dzisiejszego rx560. Po prostu nieco wolniej niż gtx1050 non ti. Więc nawet jeśli dostaniesz GTX1050ti, uaktualnienie jest znikome i całkowicie nie da ci dużo korzyści, wydając w sumie niskie 2xx. Przejdź poniżej ustawień graficznych i powinieneś uzyskać większą liczbę klatek na sekundę. Jeśli naprawdę chcesz grać w inne gry, to następnym znaczącym ulepszeniem będzie GTX1060 6 gb.
Reply
#8

Albo poczekaj na Convergent na Lelong GPU w piekle Carol ...
Reply
#9

Dla celów DOTA 2, nie ma potrzeby aktualizacji, jeśli twoja istniejąca karta graficzna nadal działa. Sama gra nie obciąża karty graficznej, a nawet jeśli spada poniżej 60 FPS, nie powinno być oczywiste w takich grach.
Reply
#10

okie dzięki chłopaki za porady, zgadnę, że zaoszczędzę 200 dolców za moją następną platformę =)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)