R7 1700 Zalecenia konstrukcyjne.
#1

R7 1700 Zalecenia konstrukcyjne.
Reply
#2

Zacytować: R7 1700 ASROCK x370 SLI ~ 728 USD Wydaj tylko 9 USD więcej za model K4 i otrzymaj o wiele więcej w zamian za zwrot. wyświetlacz LED debugowania, lepszy dźwięk, USB 3.1 itd ... Dlaczego ludzie chcą skąpić na tych 9 $ ...?
Reply
#3

MacClipper napisał: Wydaj tylko 9 USD więcej za model K4 i otrzymaj o wiele więcej w zamian za zwrot. wyświetlacz LED debugowania, lepszy dźwięk, USB 3.1 itd ... Dlaczego ludzie chcą skąpić na tych 9 $ ...? nie ma problemu, KILLER SLI w sg nie jest wersją bezprzewodową ac?
Reply
#4

Spójrz na listę specyfikacji http://www.lazada.sg/asrock-x370-kil...l?ff=1&rb=4247
Reply
#5

brak ALC1220 bez rozmowy w 2017 roku
Reply
#6

W moim wątku jest link do porównania mobo dla 3 modeli, bo ktoś chciał modelu B350 Płyta główna Asrock Fatal1ty X370 Gaming K4 (Ryzen)
Reply
#7

MacClipper napisał: W moim wątku jest link do porównania mobo dla 3 modeli, bo ktoś chciał modelu B350 Płyta główna Asrock Fatal1ty X370 Gaming K4 (Ryzen) OK, które zamyka umowę na x370. także myślę, że ASROCK jest jedynym producentem, który umieszcza intel gigabitlan z ich am4 mono również zauważyć, że ur porównać link, killersli obsługuje prędkość RAM 3200, ale śmiertelność K4 tylko 2933?
Reply
#8

lamesensei napisał: OK, które zamyka umowę na x370. także myślę, że ASROCK jest jedynym producentem, który umieszcza intel gigabitlan z ich am4 mono również zauważyć, że ur porównać link, killersli obsługuje prędkość RAM 3200, ale śmiertelność K4 tylko 2933? Sprawdź to również w Intel GLAN Asus ROG Crosshair VI Hero - Flagowa płyta AM4 Ryzen X370 Aktualne specyfikacje szybkości pamięci RAM? Wszystko może się zmienić, gdy AMD wypuści nowy kod bazowy BIOS-u w maju, udoskonalając pamięć RAM.
Reply
#9

Psycovirus napisał: To samo stało się z moją wersją i5-4670k! 2 dni po wyjściu Ryzena mój system inteligencji zginął. Stwierdzono, że jest to płyta główna. Gwarancja na MB powyżej 2 miesięcy. Poszliśmy więc i zbudowaliśmy system Ryzen. Duży wybór desek. Nie podobało mi się spojrzenie asrock fatal1ty k4. Wolisz biel Killer SLI. K4 ma lepszy dźwięk, ale nie ma sensu, ponieważ używam zewnętrznego DAC / Amp. Dla pamięci RAM, uzyskaj Corsair Vengeance LED / LPX 3200 Mhz 2x8Gb. Upewnij się, że jest to wersja 5.39. To Samsung B-Die. Dostałem moje do pracy w 2933 w tej chwili. Może przyszłe uaktualnienie dostanie go do 3200. Przetaktuj do 3,8 GHz lub 3,9 GHz, a podczas normalnego użytkowania nie poczujesz się inaczej od układów Skylake. W przypadku gier, jeśli gra się powyżej 1080p, GPU będzie wąskim gardłem, więc wydajność będzie bardzo podobna pomiędzy intel i ryzen. RAM - Próbowałem Vengeance LPX 3000 C15 ver 5.30 i to jest Hynix, nie mogłem go uruchomić do startu powyżej 2400. W końcu wróciłem i doładowałem 20 $, zamienię na Vengeance 3200 C16 Ver 5.39. To B-Die. Dowód tutaj: CMU16GX4M2C3200C16 NVMe SSD jest miło mieć, ale nie jest konieczne. Jeśli nie chcesz bałaganu na kablach, program NVMe jest świetny. Pojawiło się wideo na temat Linuksowych Techtipsów na temat tradycyjnego SATA SSD i NVMe, a nie wielka różnica. thx bro do analizy. w odniesieniu do ram, ver nie jest podane na opakowaniu lub potrzebujesz oprogramowania, aby je zobaczyć?
Reply
#10

lol haha, mam koszt 1500 dolarów, nie mogę użyć wykończenia. jeśli poprawiam krzyżyk i 1800x + ram + nazwa potwierdzi rozbicie budżetu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)