noobie qus o routerze
#1

Potrzebuję routera i wiem, że sitex to koniec miesiąca, Zwykle będzie to lepsza cena w witrynie sitex, czy będzie to samo z podobnym sklepem od pretendenta? A może powinienem dostać się z lazada? Z góry dziękuję za pomoc
Reply
#2

Jeśli nie spieszysz się z zakupem nowego routera, możesz poczekać do końca tego miesiąca. Iirc, powinien być tańszy w witrynie sitex
Reply
#3

for-kel napisał: Potrzebuję routera i wiem, że sitex to koniec miesiąca, Zwykle będzie to lepsza cena w witrynie sitex, czy będzie to samo z podobnym sklepem od pretendenta? A może powinienem dostać się z lazada? Z góry dziękuję za pomoc jeśli możesz poczekać, poczekaj na sitex lor. Zwykle serwis sitex będzie oferował zniżki i bezpłatne prezenty, jeśli nie, produkty te będą sprzedawane w zalecanej cenie detalicznej, ale otrzymają bezpłatne prezenty. dlaczego nie wziąć hazardu i czekać? nic do stracenia i tak ... haha
Reply
#4

Jakiego routera szukasz?
Reply
#5

for-kel napisał: Potrzebuję routera i wiem, że sitex to koniec miesiąca, Zwykle będzie to lepsza cena w witrynie sitex, czy będzie to samo z podobnym sklepem od pretendenta? A może powinienem dostać się z lazada? Z góry dziękuję za pomoc poczekaj, aż na miejscu ... ale możesz iść do pretendenta, by oszacować różnicę w cenie ... zazwyczaj około 50 - 100 $ różnicy, jeśli nie patrzysz na zupełnie nową technologię ... ale musisz spojrzeć na swoją prędkość Internetu ... jaka jest twoja szybkość internetu?
Reply
#6

AshSim napisał: poczekaj, aż na miejscu ... ale możesz iść do pretendenta, by oszacować różnicę w cenie ... zazwyczaj około 50 - 100 $ różnicy, jeśli nie patrzysz na zupełnie nową technologię ... ale musisz spojrzeć na swoją prędkość Internetu ... jaka jest twoja szybkość internetu? Dzięki wszystkim, nie sądzę, że będę czekać na sitex Liao, nie masz od dnia leh. Korzystam tylko z włókna m1 300mbps, planując uzyskać ac56 asus i dwa 182 wifi adapter.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)