Wideo przechowywane na serwerze NAS jest opóźnione, gdy gra się bezprzewodowo
#1

Jak wyżej, mam pliki wideo przechowywane w moim NAS, gdy gra się na telefonie lub tablecie za pomocą oprogramowania AIData (aplikacja Asustor), będzie ono opóźnione. Jednak podczas grania przez komputer podłączony za pomocą kabla jest ok. Co może być problemem?   NAS Asustor 1002T Router Orbi BK50   proszę pomóż
Reply
#2

jaki jest rozmiar i długość wideo?
Reply
#3

twój bezprzewodowy cmi
Reply
#4

wacko napisał: jaki jest rozmiar i długość wideo? zakresy, ale jego zakres wynosi około 2 g na 4 gb. długość wynosi około 2 godziny każdy
Reply
#5

yusoffb01 napisał: twój bezprzewodowy cmi Wszelkie ustawienia mogę zmienić, mój to system siatki Orbi
Reply
#6

masz jakiś bezprzewodowy adapter do wypróbowania przez com? bezprzewodowy transfer danych w telefonie jest zwykle ograniczony
Reply
#7

Problem dotyczy sieci kratowej. Otrzymasz doskonałe pokrycie, ale kosztem przepustowości tylko z 2 urządzeniami. (Zakładam, że masz 2 paczki), więcej urządzeń będzie oznaczać większą przepustowość. Z mojego ograniczonego doświadczenia, jeśli masz tylko 2 urządzenia oczekujące, równie dobrze możesz otrzymać 2 dobre punkty dostępowe i zaoszczędzić wszystkie kłopoty.
Reply
#8

Prawdopodobnie problem z łącznością bezprzewodową nie jest wymagany. Pliki wideo wymagają tylko około 5 Mb / s, aby można było prawidłowo przesyłać strumieniowo, a to wymaga niewielkiej przepustowości. może być problem z AiData, nie jestem pewien, czy użycie AiData kieruje dane do chmury przed powrotem do urządzenia. Spróbuj użyć AiVideos lub Plex (to nic nie kosztuje) i sprawdź, czy problem nadal występuje.
Reply
#9

spróbuj skopiować plik wideo do telefonu i zobaczyć prędkość
Reply
#10

JuveZzZ napisał: Wszelkie ustawienia mogę zmienić, mój to system siatki Orbi Orbi nie jest prawdziwą siatką. Twoja pozycja jednostki centralnej jest niezwykle ważna. także, jakie oprogramowanie "przesyłało" do telefonu? Korzystam z ASUS RT68U z ES File Explorer, aby przesłać strumień na mój Synology NAS za pomocą mxplayera. dla Androida bezprzewodowo. Żaden problem. Ponadto, jeśli jesteś w domu, nie powinieneś używać AiDATA. AiDATA powinna być używana, gdy jesteś na zewnątrz. Dla aplikacji DSVideo Synology Video - również nie ma problemów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)