[Singtel] ONT Box Połącz z 2 różnymi routerami?
#1

czy będzie można podłączyć 2 różne routery singtelowe do ONT Box? moim celem jest rozgłaszanie 2 identyfikatorów SSID.
Reply
#2

Nie możesz tego zrobić, chyba że masz inne osoby, które rejestrują się w tym samym pliku. inaczej po prostu zdobądź jeden router jako ap
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: nie możesz tego zrobić, chyba że masz inne osoby, które rejestrują tę samą wtyczkę. inaczej po prostu zdobądź jeden router jako ap
Reply
#4

sonicboyz napisał: jak to zrobić? dobrze na początek może możesz powiedzieć mi marki i model 2 routery? Mogę podać ogólny sposób, ale każda marka ma inne oprogramowanie, chyba że wiesz, jak zajrzeć do instrukcji i przeczytać lub google do konfiguracji. to będzie dobre. AP: http:
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze na początek może możesz powiedzieć mi marki i model 2 routery? Mogę podać ogólny sposób, ale każda marka ma inne oprogramowanie, chyba że wiesz, jak zajrzeć do instrukcji i przeczytać lub google do konfiguracji. to będzie dobre. AP: http:
Reply
#6

sonicboyz napisał: starsza marka routera to aztech, podczas gdy nowszy model routera to AC1900, nie jest pewny marki więc który z nich chcesz ustawić jako główny, a drugi jako tryb ap?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: więc który z nich chcesz ustawić jako główny, a drugi jako tryb ap? erm nie jestem zbyt pewny, być może na podstawie zaleceń ur
Reply
#8

jeśli użyjesz nowego routera jako głównego, starego routera jako ap, wszystkie moje urządzenia muszą połączyć się z ap?
Reply
#9

sonicboyz napisał: jeśli użyjesz nowego routera jako głównego, starego routera jako ap, wszystkie moje urządzenia muszą połączyć się z ap? tak, jeśli używasz nowego routera jako głównego i starego ap, to będzie dobre. Cóż, nie jest to konieczne, połącz się z ap. Ponieważ używamy ap jako formy do objęcia głównego routera, który nie jest w stanie go obsłużyć, większość użytkowników korzysta z routera tak często, jak to możliwe. (ale z tych, którzy pozostają na bto, wyrzuci ich stary router (wyłącz wifi) i ustaw lepszy jako ap.) jeśli tak jest, iirc niektórzy mówią, że musisz mieć dostęp do strony zaawansowanej i wyłączyć dhcp, aby użyć tego aztecha jako trybu ap. PS: prawie zapomniałem, że twoje połączenia powinny wyglądać tak: ONT (LAN1) -> AC1900 (WAN) -> AC1900 (Lan1) -> Aztech (WAN) i upewnij się, że łączysz swojego laptopa
Reply
#10

jeśli Twoim celem jest posiadanie 2 SSID, Asus będzie w stanie to zapewnić. Nie ma potrzeby posiadania kolejnego routera
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)