Alternatywy do Dell U2414H
#1

Prawie zamierzam go kupić w ten weekend, zastanawiając się, czy są inne porównywalne opcje ...
Reply
#2

casohn napisał: Prawie zamierzam go kupić w ten weekend, zastanawiając się, czy są inne porównywalne opcje ... Używanie tego monitora teraz. Mogę tylko powiedzieć, że jest niesamowity!
Reply
#3

można przejść na asus mx239h, ale zanotujcie niezrównaną wysokość stoiska, niższą odpowiedź gtg 5 ms w porównaniu do u2414h 8ms, ten sam AH-IPS, bardzo stabilny stojak.
Reply
#4

LouisSaha napisał: Używanie tego monitora teraz. Mogę tylko powiedzieć, że jest niesamowity! Tak, jego zoo jest niesamowite, kupiłem kolejną dla podwójnej konfiguracji dla mojego Mac mini.
Reply
#5

Właściwie już posiadam jeden z nich, mając nadzieję znaleźć coś innego do sparowania z nim na podwójny ekran. Asus MX239H wydaje się naprawdę miły, dzięki za to polecenie! Ale mam wrażenie, że przepłacam za głośniki B & O, z których nigdy nie skorzystam. Wciąż niezdecydowany ... domyślnie mogę po prostu skończyć z innym U2414H, mam nadzieję, że dostanę kilka sugestii do rozważenia przed pociągnięciem za spust ...
Reply
#6

Powłoka matowa Asusa bardzo kiepska, Dell jest najlepszy
Reply
#7

Jaka jest cena za U2414H? Jak specyfikacja porównuje się do U2412M?
Reply
#8

u2414h wydaje się być nowszym modelem, nie jest pewne dokładnych różnic. u2414h wynosi około 359 $ w większości popularnych sklepów w okolicy SLS, może być nawet niższy, jeśli przekopisz się mocniej.
Reply
#9

casohn napisał: u2414h wydaje się być nowszym modelem, nie jest pewne dokładnych różnic. u2414h wynosi około 359 $ w większości popularnych sklepów w okolicy SLS, może być nawet niższy, jeśli przekopisz się mocniej. Ale wydaje się, że 2412 m jest droższe.
Reply
#10

casohn napisał: Prawie zamierzam go kupić w ten weekend, zastanawiając się, czy są inne porównywalne opcje ... U2713H, tylko na moich rękach. Żywe kolory i niesamowite wrażenia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)