Idealny mobilny dostęp szerokopasmowy do gier?
#1

Cześć, Ciekawi mnie, ile obecnie używa się danych / przepustowości w grach online? (Na przykład: gry AAA ... Battlefield 1, The Division, Overwatch itp.) Przeglądanie google i głównie ludzie mówią, że gry nie zajmują dużo miejsca i polegają głównie na opóźnieniach / pingach.   Planuję subskrypcję mobilnego połączenia szerokopasmowego dla mojej gry. Czemu? - Internet dla gospodarstw domowych używa Singtel, a ping mnie zabija. Kłopotliwe zmiany innego operatora telekomunikacyjnego. Plan mojego domostwa to najgorszy plan.   - Mój pokój jest daleko od routera pod względem sygnału od jednego końca domu do drugiego, ale na drugim piętrze domu. Odtwarzanie polecenia ping CS: GO 200 + na serwerze, który prawdopodobnie ma mniej niż 30 sekund.   Korzystanie z przewodowego kabla wymaga bardzo długiego kabla. Nie można przesunąć pozycji routera, łączy się z pobliskim telewizorem i innymi urządzeniami.   Proszę nie pytać dlaczego.   Patrzenie na M1 wydaje się dobrą okazją. Nie patrz na innych tels. Bardziej zależy mi na pingowaniu mobilnego Internetu szerokopasmowego.
Reply
#2

Wykorzystanie danych zależy od samej gry. M1 4G ping jest zwykle najniższy z trzech, ale wciąż jest wyższy niż domowe połączenie szerokopasmowe, przynajmniej dla lokalnego ruchu. (Lokalny ping M1 4G na najniższym poziomie wynosi ~ 13ms, a M1 Fibre wynosi ~ 3ms.) Zmiana dostawcy usług internetowych dla Internetu szerokopasmowego może być trudna, ale jeśli znacząco pomaga w połączeniu, może zarówno zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w przyszłości (światłowód SingTel jest nadal jednym z najdroższych).
Reply
#3

Testowałem grę w CS: GO, używając danych mobilnych Singtel mojego telefonu. I to ... czekaj na to ... niesamowite! Średnia czas oczekiwania na 23 ms. Średnia na 100 MB 1 godziny grania. Edytować: f masz jakieś sugestie lub opinię na temat konfiguracji kabla z jednego końca domu na drugim końcu między dwiema podłogami, ja mam uszy 👂. Nie mogę sobie wyobrazić, żeby kabel 10 -12 metrowy kabel 6 zakradł się pod drzwiami pokoju. Nie wiem, czy kabel może się zmieścić pod drzwiami.
Reply
#4

przeciągasz przez okna? jeśli jesteś na szczycie okablowania? ale jeśli chcesz zejść poniżej, możesz rozważyć znalezienie płaskiego kabla, który mógłby podciąć.
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: przeciągasz przez okna? jeśli jesteś na szczycie okablowania? ale jeśli chcesz zejść poniżej, możesz rozważyć znalezienie płaskiego kabla, który mógłby podciąć. Kupuję 15-metrowy kabel CAT6, żeby go przetestować ... W domu będzie nieprzyjemnie, widząc kabel ... Nie wiem, jak ładnie umieścić kabel w domu ... Może podłączę router i będę biegał po podłodze ... aż do zewnątrz głównego wejścia do domu ... i ponad moim oknem ... wydaje się niewłaściwy, nie ...
Reply
#6

Czy ktoś ma pojęcie, który sklep SLS lub Mustafa Center sprzedają płaski kabel Cat6 12-15m? Jakiejkolwiek porady, na którą markę zwrócić uwagę lub czego unikać? Nie jestem pewien, czy później kupię tani kabel, a prędkość wpływa na wydajność.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)