latać samolotem
#1

uaktualnij kabel starhub do światłowodu, wybierz datę instalacji, ale mężczyźni nigdy nie przychodzą, f..k marnują mój urlop.   zadzwonił 3-4 razy, jeden mówi mężczyźni cmi, jeden powiedzieć będzie zorganizować, jeden powiedzieć nie moje imię, wtf ....   w jaki sposób ??? co mogę zrobić..   do tej pory wciąż problemy z instalacją światłowodu !!!!
Reply
#2

Zadzwoń do żądania StarHub anuluj lor ponieważ nie mogę znaleźć twojego imienia i nazwiska.
Reply
#3

jeśli umrzesz, chcesz pozostać przy Starhubie, musisz ugryźć swoje ego i czekać. dla mnie, planuję przejść z starhub -> m1, kiedy mój kontrakt się skończy. zainstaluję światłowód na 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy. więc mam trochę czasu na buforowanie mojej instalacji.
Reply
#4

SH hv zarówno kabel n światłowód, n cso powiedział mi tat problem nadal hv, więc poproś mnie zachować kabel linii .. btw oni zadzwonili n zorganizować nową datę, i tk sat whr ja dun hv do tk urlopu. Mam nadzieję, że tym razem nadejdą, bo Cso zadzwonił n chk, na pierwsze spotkanie dunno dzwonią, aby potwierdzić?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)