Pulpit Chair Roundup - ergonomiczne krzesło
#1

Obecnie szukam naprawdę dobrego i solidnego krzesła ergonomicznego, i zasadniczo popsute przez wybory, które mamy na rynku. Idealnie staram się utrzymać budżet poniżej 2000 lat, ale wciąż jestem otwarty na wybory. Wybory, które mam na myśli, są następujące:   [1] Herman Miller - testowany przez Aeron w Xtra jest dobry, ale drogi w 1700 z pełną konfiguracją   http:
Reply
#2

Obecnie używa tego kupionego z MO ... poniżej 300 $; również opublikował moje komentarze .. bardzo lubię to krzesło .. miejsce na siedzenia jest duże i najlepszą częścią jest to, że nie spocę się w porównaniu do poprzedniego DXRacera. MO: WYSOKI POWRÓT ERGONOMICZNY KRZESŁO MESH DLA GIER
Reply
#3

koroshiya8 napisał: Obecnie używa tego kupionego z MO ... poniżej 300 $; również opublikował moje komentarze .. bardzo lubię to krzesło .. miejsce na siedzenia jest duże i najlepszą częścią jest to, że nie spocę się w porównaniu do poprzedniego DXRacera. MO: WYSOKI POWRÓT ERGONOMICZNY KRZESŁO MESH DLA GIER
Reply
#4

12122012 napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz do tej pory jest to najlepsze krzesło, które kupiłem na długie godziny siedzenia dla tych, którzy mnie popierali, kupiłem to od sądów proste i proste
Reply
#5

12122012 napisał: proste i proste Potrzebuję właściwego wsparcia lędźwiowego i odpoczynku głowy lol.
Reply
#6

koroshiya8 napisał: Obecnie używa tego kupionego z MO ... poniżej 300 $; również opublikował moje komentarze .. bardzo lubię to krzesło .. miejsce na siedzenia jest duże i najlepszą częścią jest to, że nie spocę się w porównaniu do poprzedniego DXRacera. MO: WYSOKI POWRÓT ERGONOMICZNY KRZESŁO MESH DLA UŻYWANIA GAMINGU / URZĄDZENIA Używam również innego krzesła Bungee od vhive, teraz za 179 $, ale bez ręcznego ... nie polecam, bo bungee z czasem się rozluźnia http://vhive.com.sg/Userfiles/Catalo...e5b5112432.pdf Uważam, że to krzesło jest bardzo niskie. Jeśli tylko maksymalna wysokość jest większa, byłoby wygodniej. Lewa podpórka pod rękę bardzo łatwo się rozluźnia. Wymieniłem już uchwyt raz. Ale teraz znów jest luźna. Zastanów się, czy musisz ponownie wymienić ... Może szukam nowego krzesła.
Reply
#7

Problem w tym, czy może to bui bui około 90 kg?
Reply
#8

Mikiberry napisał: Potrzebuję właściwego wsparcia lędźwiowego i odpoczynku głowy lol. Zgadnij, zależy od tego, która postawa siedząca preferujesz ... wolę siedzieć prosto i patrzy prosto na monitor ... GL szuka swojego wymarzonego krzesła
Reply
#9

Mikiberry napisał: Obecnie szukam naprawdę dobrego i solidnego krzesła ergonomicznego, i zasadniczo popsute przez wybory, które mamy na rynku. Idealnie staram się utrzymać budżet poniżej 2000 lat, ale wciąż jestem otwarty na wybory. Wybory, które mam na myśli, są następujące: [1] Herman Miller - testowany przez Aeron w Xtra jest dobry, ale drogi w 1700 z pełną konfiguracją [2] HAworth Zody - Obecnie używa w biurze, ale blehhh [3] Okamura Contessa - potrzebują danych wejściowych do znalezienia i przetestowania [4] Okamura Baron - potrzebuje danych wejściowych do znalezienia i przetestowania [5] Ergohuman V2 - zdecydowanie czuje się lepiej niż Aeron za 600 dolców Lai Lai, potrzebuję pomocy i zaleceń, aby uratować moje plecy od bólu. Wszystkie dane wejściowe są mile widziane. Czy mogę dać mi znać, skąd wziąć ergohuman za 600 dolców? Dzięki
Reply
#10

Pełne krzesło z siatki Dostałem następujące krzesło od QOO podczas sprzedaży NDP, otrzymałem 50 $ zniżki. Jak dotąd tak dobrze, vhive sprzedaje coś podobnego, ale za około 700 $
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)