Rekomendacja budżetowa 1.5xx dla gier
#1

Cześć chłopaki .. Newbie tutaj chce zbudować mój pierwszy komputer   Widziałem mocny wątek w zaleceniach dotyczących kompilacji, ale chciałbym otrzymać od was rady   Budżet w wysokości 1,5 tys. Obejmuje monitor (może być na razie niedrogi monitor, który ma zostać zaktualizowany w przyszłości)   Głównie grając w ffxiv mmo i mam nadzieję, że uda się go uruchomić na wysokim i pubg   Czy to możliwe z tym budżetem?
Reply
#2

Spróbuj spojrzeć na drugą rękę R9 Nano kontra GTX 980 lub GTX 1070. Można również rozważyć 2nd GTX1060.
Reply
#3

Dzięki chłopaki! Nie mam nic przeciwko grając w pubg na medium! Czy zastanawiałbyś się, czy mmo jak ffxiv może osiągnąć wysoką wartość, jeśli wybiorę GTX1060 6 gb?
Reply
#4

darkstrife88 napisał: Dzięki chłopaki! Nie mam nic przeciwko grając w pubg na medium! Czy zastanawiałbyś się, czy mmo jak ffxiv może osiągnąć wysoką wartość, jeśli wybiorę GTX1060 6 gb? GTX1060 powinien być w stanie uruchomić FFXIV @ Max i zachować go w 1080
Reply
#5

tmfwy napisał: ~ 3 gb 1060 można uzyskać za ~ 280 i 6 gb ~ 310, jeśli czekasz na odpowiedni czas. Nadchodzi 12.12, a transakcje będą miały miejsce.
Reply
#6

Dzięki za wszystkie rekomendacje, jestem trochę nowy, doceń radę i cierpliwość! Zdarzyło mi się, że zobaczyłem na stronie wstrząsu wtórnego, że ta umowa, czy byłoby dobrze kupić od nich lub po prostu kupić części oddzielnie? Darmowy Trend Micro Anti Virus Gwarancja na 2 lata (pierwszy rok) -WHITE (szkło hartowane) -Intel® Core ™ i3-8100 Procesor z kawowym rdzeniem z jeziorka (pamięć podręczna 6M, 3,60 GHz) ASROCK Z370 PRO 4 -IC Diamentowy związek cieplny CPU (powtórne wklejenie mieszanki termicznej o przedłużonej trwałości) -Standardowe chłodzenie powietrzem -8GB DDR4 2400 Mhz (8 GB x 1) -ZOTAC NVIDIA GEFORCE GTX1070 8 GB GDDR5 ** Przedsprzedaż -120 GB WD SSD (M.2) -TOSHIBA 1 TB 3,5 cala HDD (rozmiar bufora 32 MB) - Standardowe wentylatory do zabudowy -Windows 10 Home 64 Bit SGD1799
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)