Problem z połączeniem bezprzewodowym N66U
#1

Cześć wszystkim,   Ostatnio moja mama zdecydowała się całkowicie pójść do MioTV (piłka nożna, bez obrazy dla fanów piłki nożnej, ale to spowodowało mi wiele problemów). Teraz mam 4 STB w moim domu. Muszę jeszcze spróbować podłączyć przełącznik do portu 4 z presetem Singtel-Others, ale zrobię to po moich egzaminach. Oto moje połączenie:   ONT ---> Singtel Aztech Router ---> Asus N66U (tryb AP)   Singtel Aztech: Port 1 ---> STB Port 2 ---> STB Port 3 ---> STB Port 4 ---> N66U (tryb AP)   N66U: Port 1 ---> Mój pulpit Port 4 ---> STB   Więc teraz problem polega na tym, że kiedy mój N66U ustawiony jest na tryb AP, nie mogę sprawić, że bezprzewodowy będzie działał. Moje urządzenia bezprzewodowe albo nie mogą się z nim połączyć, albo mają wolne połączenie po podłączeniu do niego.   Wszelkie pomysły, jak to rozwiązać?
Reply
#2

Ktoś?
Reply
#3

n66 ustawiono na 192.168.1.250 maskę 255.255.255.0 gw 192.168.1.254 wyłącz dhcp. upewnij się, że port 1 łączy się z portem rg 4 ping LAN asus port 192.168.1.254 jeśli dobrze ping 165.21.40.20 żeby było jasne ont ----- wan RG (port 4) ---- asus LAN (port 1) asus LAN (port 2) stb port 3
Reply
#4

azrin619 napisał: n66 ustawiono na 192.168.1.250 maskę 255.255.255.0 gw 192.168.1.254 wyłącz dhcp. upewnij się, że port 1 łączy się z portem rg 4 ping LAN asus port 192.168.1.254 jeśli dobrze ping 165.21.40.20 żeby było jasne ont ----- wan RG (port 4) ---- asus LAN (port 1) asus LAN (port 2) stb port 3
Reply
#5

Brachu, Off Topic, jak udało ci się zdobyć 4 STB? Myślałem, że max tylko 3 pod warunkiem, że mam Fiber MioTV? raidorz napisał: Cześć wszystkim, Ostatnio moja mama zdecydowała się całkowicie pójść do MioTV (piłka nożna, bez obrazy dla fanów piłki nożnej, ale to spowodowało mi wiele problemów). Teraz mam 4 STB w moim domu. Muszę jeszcze spróbować podłączyć przełącznik do portu 4 z presetem Singtel-Others, ale zrobię to po moich egzaminach. Oto moje połączenie: ONT ---> Singtel Aztech Router ---> Asus N66U (tryb AP) Singtel Aztech: Port 1 ---> STB Port 2 ---> STB Port 3 ---> STB Port 4 ---> N66U (tryb AP) N66U: Port 1 ---> Mój pulpit Port 4 ---> STB Więc teraz problem polega na tym, że kiedy mój N66U ustawiony jest na tryb AP, nie mogę sprawić, że bezprzewodowy będzie działał. Moje urządzenia bezprzewodowe albo nie mogą się z nim połączyć, albo mają wolne połączenie po podłączeniu do niego. Wszelkie pomysły, jak to rozwiązać?
Reply
#6

rg jest bramą mieszkalną, czy to tempo czy aztech Tryb routera może działać, wyłącz opcję dhcp ping jest poleceniem użyj polecenia dos ... lub przeglądarki w sieci LAN, aby sprawdzić, czy możesz otworzyć stronę bramy w przeciwnym razie ... weź mnie ... Wpadam ... i zobacz
Reply
#7

jeffng28 napisał: Brachu, Off Topic, jak udało ci się zdobyć 4 STB? Myślałem, że max tylko 3 pod warunkiem, że mam Fiber MioTV? Nie jestem też pewien. Moja mama była w stanie tak dobrze.
Reply
#8

azrin619 napisał: rg jest bramą mieszkalną, czy to tempo czy aztech Tryb routera może działać, wyłącz opcję dhcp ping jest poleceniem użyj polecenia dos ... lub przeglądarki w sieci LAN, aby sprawdzić, czy możesz otworzyć stronę bramy w przeciwnym razie ... weź mnie ... Wpadam ... i zobacz Więc RG nie łączy się z moją siecią WAN N66U, wystarczy podłączyć do portu LAN 1?
Reply
#9

OK postąpił zgodnie z instrukcjami. Ale nie mogę pingować 165.21.40.20
Reply
#10

Wymyśliłem rozwiązanie, które wymaga jedynie sprawdzenia, czy podłączę przełącznik do routera Aztech i podłączę wszystkie STB do przełącznika, czy STB nadal będą działały?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)