połączenie opóźnione w dzisiejszych czasach
#1

nie jestem pewien, czy to tylko ja lub połączenie singtel jest obecnie opóźnione, ciągle dostaję losowe d
Reply
#2

Myślę, że to tylko ty. Mój router ma 24
Reply
#3

tak ONT zmienia kolor na czerwony czasami już 2 razy dzisiaj
Reply
#4

Następnie może zajść potrzeba sprawdzenia, czy twój kabel krosowy jest również wadliwy? ONT zmienia kolor na czerwony może być LOS lub PON. Sprawdź też uważnie, ponieważ każda z nich oznacza inne problemy. justiceknight napisał: tak ONT zmienia kolor na czerwony czasami już 2 razy dzisiaj Aplikacja Samsung Galaxy S8 HardwareZone Forums
Reply
#5

justiceknight napisał: tak ONT zmienia kolor na czerwony czasami już 2 razy dzisiaj Spróbuj wyciągnąć linkę, przytrzymując koniec. Zrób to po obu stronach i włóż mocno, bez użycia siły. Jeśli LOS jest czerwony, połączenie z Internetem jest zepsute. Możesz kupić od sklepu z akcesoriami sl i zapewnić, że pracownicy znają singtel, kosztują 6 $. Lub zadzwoń do pomocy technicznej szerokopasmowej, aby sprawdzić połączenie na końcu. Mogą sprawdzić i potwierdzić.
Reply
#6

Myślę, że mam gorzej niż ty, ponieważ mój pokazuje oznaki tych utraconych lub opóźnionych połączeń, ale nie widzę żadnego czerwonego światła z moim routerem lub ONT .... @ _ @ singtel robi uaktualnienie oprogramowania ???
Reply
#7

renfred89 napisał: Następnie może zajść potrzeba sprawdzenia, czy twój kabel krosowy jest również wadliwy? ONT zmienia kolor na czerwony może być LOS lub PON. Sprawdź też uważnie, ponieważ każda z nich oznacza inne problemy. Aplikacja Samsung Galaxy S8 HardwareZone Forums Pon oznaczać? Opublikowano za pomocą testu Mic 1, 2, 1 2 3 za pośrednictwem PCWX
Reply
#8

Trans-Am napisał: Pon oznaczać? Opublikowano za pomocą testu Mic 1, 2, 1 2 3 za pośrednictwem PCWX Pasywna sieć optyczna. Jeśli PON jest czerwony, oznacza to, że nie łączy się z serwerem i może to oznaczać przestój usługi lub problem z krosowaniem. jeśli LOS jest czerwony, może to być problem z kablem krosowym lub TP ..
Reply
#9

Tak, mój kabel krosowy jest wadliwy, zmieniam końcówki (ONT na ścianę i na odwrót), a teraz moje połączenie jest stabilne, już zarezerwowałem spotkanie z technikami, mam nadzieję, że otrzymam od nich nowy przewód.
Reply
#10

justiceknight napisał: Tak, mój kabel krosowy jest wadliwy, zmieniam końcówki (ONT na ścianę i na odwrót), a teraz moje połączenie jest stabilne, już zarezerwowałem spotkanie z technikami, mam nadzieję, że otrzymam od nich nowy przewód. Nie za darmo, żeby zapłacić 6 USD za patch cord, tak jak mi się to przydarzyło. Sprawdź, czy pobierają opłatę za wizytę n, ale najprawdopodobniej za darmo. Nie ze względu na ich problem będzie płatny
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)