Zalecenie dotyczące programu PC Builder.
#1

Witam wszystkich! Początkowo planowałem majsterkowanie niestandardowego komputera .. Po obejrzeniu wszystkich filmów i delikatnej obsłudze .. Nie sądzę, że będę gotowy do pracy ... 😪😪 Każdy pro Builders z dobrym okablowaniem kabli do intro?
Reply
#2

Zarządzanie kablami zależy również od obudowy. Proponuję obejrzenie recenzji filmów z YouTube na temat obudów, które rozważasz, a następnie zajmie się szczegółami dotyczącymi aspektu zarządzania kablami. Potem jest łatwe.
Reply
#3

Zasugeruj, że masz skrzynkę z łatwym zarządzaniem kablami. Phanteks P400, seria Fractal Design Define, NZXT S340 to tylko niektóre z nich. Tańsze opcje, takie jak Cooler Master Masterbox Lite lub Tecware są trudniejsze do zbudowania
Reply
#4

Niektóre wykazy niektórych projektantów systemów wprowadzają na rynek zarządzanie kablami, pokazując tylko stronę płyty głównej. Więc uważaj później, mówią, że zajmują się zarządzaniem kablami i tak, strona płyty głównej pokazuje porządne, ładne trasy, ale za tym wszystkim kable i tak łączą się razem. Nie jestem pewien co do definicji innych, ale moje jest, zarządzanie kablami odnosi się do obu stron.
Reply
#5

lifeishard napisał: Niektóre wykazy niektórych projektantów systemów wprowadzają na rynek zarządzanie kablami, pokazując tylko stronę płyty głównej. Więc uważaj później, mówią, że zajmują się zarządzaniem kablami i tak, strona płyty głównej pokazuje porządne, ładne trasy, ale za tym wszystkim kable i tak łączą się razem. Nie jestem pewien co do definicji innych, ale moje jest, zarządzanie kablami odnosi się do obu stron. Czasami kabel nie jest wystarczająco długi ... Na przykład; PSU 24 8 pinów. Nie ma wyboru, ale zig zag, jeśli wybrany PSU ma je ustaloną różnicę ceny za w pełni modularny zasilacz jest świetny w porównaniu do zwykłego zasilacza.
Reply
#6

Dziękuję wszystkim za rekomendację i informacje! Poniżej znajdują się części, które przyniosłem Jednostka centralna: i7-8700k Mobo: Asus Maximus x Hero Wifi Ac Gpu: Asus rog Strix 1080ti Barany: 4 x 8 gb 3200 trident rgb Ssd: Samsung 960 nvmn 500 gb Przypadek: szkło hartowane Phanteks Enthoo Luxe PSU: Corsair ax1200i Chłodzenie: ??? <- to jest ta część, która powoduje prawdziwy ból głowy. Do overclockingu, który cooler cpu polecacie? AIO lub powietrze? Dzięki za cały twój czas ...
Reply
#7

Przetaktowywanie, przejdź do chłodzenia wodą Boon2033 napisał: Dziękuję wszystkim za rekomendację i informacje! Poniżej znajdują się części, które przyniosłem Jednostka centralna: i7-8700k Mobo: Asus Maximus x Hero Wifi Ac Gpu: Asus rog Strix 1080ti Barany: 4 x 8 gb 3200 trident rgb Ssd: Samsung 960 nvmn 500 gb Przypadek: szkło hartowane Phanteks Enthoo Luxe PSU: Corsair ax1200i Chłodzenie: ??? <- to jest ta część, która powoduje prawdziwy ból głowy. Do overclockingu, który cooler cpu polecacie? AIO lub powietrze? Dzięki za cały twój czas ...
Reply
#8

To psu jest przesadą dla pojedynczego 1080ti.
Reply
#9

Tak, człowieku, idź zdobyć sezonową premię 750w Plat, która jest nie tylko dobra i zaoszczędzić 200 $, które możesz wykorzystać w celach estetycznych.
Reply
#10

Boon2033 napisał: Dziękuję wszystkim za rekomendację i informacje! Poniżej znajdują się części, które przyniosłem Jednostka centralna: i7-8700k Mobo: Asus Maximus x Hero Wifi Ac Gpu: Asus rog Strix 1080ti Barany: 4 x 8 gb 3200 trident rgb Ssd: Samsung 960 nvmn 500 gb Przypadek: szkło hartowane Phanteks Enthoo Luxe PSU: Corsair ax1200i Chłodzenie: ??? <- to jest ta część, która powoduje prawdziwy ból głowy. Do overclockingu, który cooler cpu polecacie? AIO lub powietrze? Dzięki za cały twój czas ... Mam kilku przyjaciół, którzy używają AIO i mieli problemy. Osobiście używam H80i GT i dobrze mi to służy od ponad 1,5 roku. Noctuas są jednak lepsze niż niektóre AIO pod względem możliwości chłodzenia. Ale tak, jak niektórzy zauważyli, twój zasilacz jest przesadny. 750 W to więcej niż wystarczy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)