Zagraj w gry mmo, takie jak bombermine, wymagają bardzo dużej przepustowości?
#1

Dlaczego gram, mam złe opóźnienie. Pytam o tych Amerykanów, mówią, że jeśli mój kolor to czerwona kropka (> 500), oznacza to nieodtwarzalne opóźnienie. Większość z nich to zielona kropka (0 - 100). Najlepsze, co mam, to zielona lub żółta kropka (200-400). Bombermine   Czy naprawdę muszę uaktualnić swoją prędkość z obecnego singla bb 3mbps do światłowodu tylko dla prostej gry takiej jak ta? Rzadko gram w gry online, takie jak v moolah odpadów.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Próbowałem także Zielonej Żółtej Kropki. 200-400, podobnie jak M1 Fibre 150 mbs
Reply
#3

feintan napisał: Próbowałem także Zielonej Żółtej Kropki. 200-400, podobnie jak M1 Fibre 150 mbs Twoja prędkość sho potężne oso nie może osiągnąć 0-100. dziwne. Masz próbę serwera Japan? mnie tam gorzej. Ale jippun bliżej nas z mniejszymi piNg sekundami ja v mylę jego nie jest tak gładki
Reply
#4

Japonia Mam około 200. ale czasami dziwne jest to, że potrafię skakać do 1400 przez mniej niż sekundę, a następnie z powrotem do 200-300
Reply
#5

hou mai, więc to naprawdę moja szybkość internetu riao jakikolwiek pomysł oprócz aktualizacji mojej prędkości dostałem oprogramowanie do pobrania lub tweek, aby zapobiec opóźnieniom. i v niespodzianka ta 2d gra wymaga wysokiej prędkości lvl, nie grając w 3D mmo oso i ji tao nie może osiągnąć spójności 200-400 na serwerze jpn, zawsze 500 -600. Zmarł także dunno y, ale przyjemnie fajna gra do gry może się uzależnić. jak życzyć mojej prędkości, jak urs
Reply
#6

Bardziej przypomina problem z trasą
Reply
#7

coloumbiaGames napisał: Bardziej przypomina problem z trasą móc wytłumaczyć? mój jest biały kolor mio modem router huan mój test prędkości. połączenie bezprzewodowe. laptop asus u45J win7 64bit. każda pomoc jest doceniana
Reply
#8

Nie możesz oglądać youtube gdy grasz
Reply
#9

ohmygod1986 napisał: Nie możesz oglądać youtube gdy grasz może rah w każdym razie powiedzieć juz raz na jakiś czas zamrozi lilię nia .. i dl cały mobie fr utube następnie oglądaj sho mniej zakłóceń testowałem w moim miejscu singshun 6 lub 10mbps znacznie gładszą pod względem bomberminy (ale wciąż tu i tam) i utube
Reply
#10

Nic, co możesz zrobić, aby to poprawić, jest fizycznym ograniczeniem podczas grania na amerykańskich serwerach.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)