DNS - Netflix
#1

Witam wszystkich,   Jestem pewien, że wielu z was korzysta obecnie z VPN w celu uzyskania dostępu do amerykańskich stron internetowych, takich jak Netflix, Hulu lub Pandora. Główne problemy, które widzę z rozwiązaniem VPN to: - Dodaje opóźnienia w korzystaniu z Internetu do stron internetowych. -VPN nie jest łatwy do skonfigurowania i przez większość czasu używasz VPN dla całego ruchu i nie wybierasz, który ruch przechodzi przez VPN, a który nie. -VPN nie działa z Xboxiem - Playstation - telewizory - itd. (OK, może działać, ale musisz wykonać kilka sztuczek, które nie są łatwe dla większości użytkowników).   Aby poradzić sobie z większością problemów, stworzyłem system DNS, który chciałbym, aby niektórzy z was spróbowali.   Jakie witryny do tej pory? Tylko Netflix
Reply
#2

Testowałem to z metabaron i działa.
Reply
#3

Czy to coś w rodzaju UnoTelly itp?
Reply
#4

liangtam napisał: Czy to coś w rodzaju UnoTelly itp? Prawdopodobnie. Jest sposób na uzyskanie "darmowego" UnoTelly fyi.
Reply
#5

liangtam napisał: Czy to coś w rodzaju UnoTelly itp? Tak, to coś takiego.
Reply
#6

negativzero napisał: Prawdopodobnie. Jest sposób na uzyskanie "darmowego" UnoTelly fyi. Chciałbym wiedzieć, jak to robisz, na wypadek, gdyby coś takiego przytrafiło się mnie
Reply
#7

negativzero napisał: Cześć, zdecydowanie chciałbym przetestować Jestem subskrybentem Netflix, Hulu Plus i Pandora One Czy możesz udostępnić (poprzez prywatną wiadomość) swój poprawny adres IP, aby móc skonfigurować system i kiedy będzie można przetestować Dziękuję Ci
Reply
#8

Zarówno dla Hulu, jak i Pandory, możesz to zrobić za darmo z serwerami DNS Tunlr. Służą one do świadczenia bezpłatnych usług Netflix, ale już nie teraz. Inne niż te 2 usługi, zapewniają również BBC, Last.FM, itp. Jeśli chodzi o Unotelly, w rzeczywistości mają darmowe usługi DNS, w których można również uruchomić usługę Spotify za darmo.
Reply
#9

benjaminyeo napisał: Zarówno dla Hulu, jak i Pandory, możesz to zrobić za darmo z serwerami DNS Tunlr. Służą one do świadczenia bezpłatnych usług Netflix, ale już nie teraz. Inne niż te 2 usługi, zapewniają również BBC, Last.FM, itp. Jeśli chodzi o Unotelly, w rzeczywistości mają darmowe usługi DNS, w których można również uruchomić usługę Spotify za darmo. Jeśli chodzi o osoby korzystające z DD-WRT lub OpenWRT, możesz skopiować te opcje DNSMasq z tego miejsca, a będziesz gotowy.
Reply
#10

benjaminyeo napisał: Jeśli chodzi o osoby korzystające z DD-WRT lub OpenWRT, możesz skopiować te opcje DNSMasq z tego miejsca, a będziesz gotowy. Nie robisz tego, ponieważ "zmniejsza" wydajność czystego zapytania DNS i zdecydowanie zmusza Cię do używania ich DNS tylko dla usług, które obsługują
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)