Samsung 34Cf791 lub Acer X34A
#1

Cześć,   Im obecnie korzystam z I7-6600. 16 GIGA BAJTÓW. 550 W Hexa 24-calowy monitor Viewsonic FullHd. Zotac GTX760 2Gb.   Planujesz zmienić mój monitor. Decyzja między tymi dwoma.   Zrozum, jeśli zmienię swój monitor, będę musiał również zmienić swoją kartę graficzną.   Oto moje opcje:   A) Samsung 34CF791 1280 USD FOC 500 GB Samsung Protable SSD      RX Vega 64 8 gb 980 USD       B) Samsung 34CF791 1280 USD FOC 500 GB Samsung Protable SSD      RX 580 8 GB 560 USD   C) Samsung 34CF791 1280 USD FOC 500 GB Samsung Protable SSD      Galax Gtx1080ti HOF 1285 USD   D) Predator X34A 1240 USD      Galax GTx1080ti HOF 1285 USD   Czy mogę uzyskać pewne opinie dzięki     Używanie głównie do oglądania filmów. Granie w gry takie jak Wiedźmin 3, Fifa, Civilization, Tomb Raider, Football Manager.   Czy muszę zmienić mój zasilacz?
Reply
#2

Byłem w tej samej pozycji co ty, więc zdecydowałem się zdobyć x34a. W grach jest to zdumiewające i mile lepsze niż mój poprzedni 27-calowy monitor 60hz z amd r9 290. Cholernie gładki i zauważyłem, że moja reakcja jest również szybsza. Internet surfowanie i youtube jest również świetny minusy: moje ma dość zły blask podświetlenia w rogach zauważalnych w ciemnych scenach, ale mogę z tym żyć ... ledwo. Kolory są w porządku Musiałem dostosować ustawienia, ponieważ na początku wydawały mi się zbyt myte. Nie jestem pewien co do Samsunga 34CF791, nie widziałem go z pierwszej ręki.
Reply
#3

Samsung to Freesync. Acer to G-Sync. Przy obecnej wydajności gry, idź z nvidia G-Sync. Dzięki wydobywaniu karty AMD są trudne do zdobycia. A Vega to energochłonny wieprz.
Reply
#4

Cześć, Dziękuję za opinię Widziałem oba monitory w Harvey Norman Millennia Walk, ale nie mogę tego przetestować w grach. Moją główną troską jest oglądanie filmów. Oglądam też wiele piłkarskich i akcji. Podczas oglądania meczu piłkarskiego i filmu akcji zawsze miej duże opóźnienie lub rozmycie ruchu. Czarny kolor jest również bardzo ciekawy, gdy oglądam film. Nie bardzo wiem, jak to opisać. Nienawidzę wyblakłych kolorów. Właściwie to 2 monitoruje dość bliskie połączenie. Myślenie to przesada RX Vega 64 dla monitora Samsunga lub RX 580 jest wystarczająca. I podobnie jak Galax 1080Ti HOF dla przyszłej korekty. Chciałbym kupić monitor Samsung z GTX1080Ti HOF, ale jak marnuje się na możliwościach Gsync mojego GPU i Freesync mojego monitora.
Reply
#5

Właściciel CF791 tutaj. Użyłem X34 (nie A) i u3415 wcześniej, ale kolor mądry wezmę Samsung w każdej chwili ... moja własna opinia .. @ 100hz i jeśli twoja karta jest wystarczająco potężna to naprawdę nie potrzebujesz gsync lub freesync de.
Reply
#6

Zgadzam się z Koroshiya8. Kolorowo, cf791 jest tam. Nie kupuj monitora tylko w oparciu o markę gpu. Zmienna synchronizacja nie jest koniecznością, ale dobrze mieć. Cf791 nadal otrzymasz 100hz po wyjęciu z pudełka. Czy tylko to, jak dobrze twój gpu może to popchnąć. Szanse na słabe GPU, czas na zmianę.
Reply
#7

Jeśli otrzymujesz złe pixelowanie, oznacza to zazwyczaj, że pobrany film ma niską przepływność, strumień piłki nożnej ma niską przepływność lub łączysz się przez Wi-Fi i ma problemy
Reply
#8

Kiedyś miałem x34, teraz używałem CF791. Źle: X34 - Coilwhine jeśli przetaktowany do 100hz na stronach internetowych w tle dla niektórych jednostek (może usłyszeć, jeśli jesteś w cichym pokoju) Bardzo oczywiste Orange
Reply
#9

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wygląda na to, że wielu decyduje się na monitor Samsunga. Chłodny. Teraz przejdź do karty graficznej, którą zdecydowanie muszę zmienić? Których powinienem kupić? Rx 580 - dla budżetu, ale nie sądzę, że jest to dowód na przyszłość. Rx Vega 64 - Felt overprice ze względu na wzrost cen, ale stanowi uzupełnienie Freesynce AMD. Galax 1080ti HOF - Naprawdę drogi, ale naprawdę podoba mi się jego estetyka. Powinienem wytrzymać kilka lat. Ale nie można użyć technologii synchronizacji albo. Czy jest inny procesor graficzny, który powinienem obejrzeć? Zastanawiałam się również nad wersją Aorus GTX1080 Ti Extreme. Zgaduję, że jeśli mam już rozwinąć moje urządzenie, będę chciał grać w większość gier w najwyższej możliwej rozdzielczości. Będziemy powoli modernizować moje urządzenie. Zaczynając od mojego monitora i procesora graficznego. Naprawdę lubię wszystkie urządzenia do chłodzenia wodą. Cholernie miło.
Reply
#10

Właściwie to jest dobra nitka ... Też kupiłem albo te 2 modele. Problemem jest też gsync vs wolna synchronizacja .. Mam upgrade do 1080 gtx i jestem skłonny do pójścia na x34A. Ale martwi się, że cewka skomle i jakoś, stara technologia 2yrs vs Samsung 1yr stara technologia i brak synchronizacji g BlackSmokeInTheSky napisał: Byłem w tej samej pozycji co ty, więc zdecydowałem się zdobyć x34a. W grach jest to zdumiewające i mile lepsze niż mój poprzedni 27-calowy monitor 60hz z amd r9 290. Cholernie gładki i zauważyłem, że moja reakcja jest również szybsza. Internet surfowanie i youtube jest również świetny minusy: moje ma dość zły blask podświetlenia w rogach zauważalnych w ciemnych scenach, ale mogę z tym żyć ... ledwo. Kolory są w porządku Musiałem dostosować ustawienia, ponieważ na początku wydawały mi się zbyt myte. Nie jestem pewien co do Samsunga 34CF791, nie widziałem go z pierwszej ręki. Czy twój x34A ma skowyt cewki?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)