Chassis, zalecenia Rams dla Ryzen Setup.
#1

Cześć ludzie,   Kupiłem AMD Ryzen 1700 i połączyłem go z płytą ASUS PRIME X370 PRO. Szukam obudowy, która pasuje do lodówki Noctua NH-D15 i wymaga zaleceń RAM, ponieważ słyszałem, że są problemy ze zgodnością z niektórymi markami. Każda rada byłaby bardzo doceniona!
Reply
#2

Nie rgb ram może liao
Reply
#3

ZenZeZ napisał: Cześć ludzie, Kupiłem AMD Ryzen 1700 i połączyłem go z płytą ASUS PRIME X370 PRO. Szukam obudowy, która pasuje do lodówki Noctua NH-D15 i wymaga zaleceń RAM, ponieważ słyszałem, że są problemy ze zgodnością z niektórymi markami. Każda rada byłaby bardzo doceniona! Ram najlepiej zajrzeć do QVL płyty głównej.
Reply
#4

G Skill Ripjaws V 2400mhz są dobre, ponieważ procesory Ryzen, takie jak szybkie tryki, a także możesz przejść do 64GB przy 2400mhz.
Reply
#5

Polecam znaleźć konkretny SKU RAM, który używa Samsung B-play jednego stopnia. Wypróbuj tutaj: https://www.reddit.com/r/Amd/comment...post_your_ram/ Nie gwarantuje to pewnego poziomu wydajności, ale w oparciu o to, co zaobserwowała społeczność entuzjastów, szanse są lepsze. Oczywiście po zidentyfikowaniu konkretnej jednostki SKU sprawdź ją z QVL mobo.
Reply
#6

Podwozie może rozważyć Fractal Design Define C.
Reply
#7

kenneth0601 napisał: G Skill Ripjaws V 2400mhz są dobre, ponieważ procesory Ryzen, takie jak szybkie tryki, a także możesz przejść do 64GB przy 2400mhz. Noctua D15 z siłownikiem o wysokim radiatorze dont well together ... Użytkownik Noctua D15 tutaj.
Reply
#8

Po rozejrzeniu się pewnie jadę z Fractal Design R5. Jakieś miejsca, w których powinienem kupować podwozie i lodówkę, żeby mieć lepszą ofertę?
Reply
#9

ZenZeZ napisał: Po rozejrzeniu się pewnie jadę z Fractal Design R5. Jakieś miejsca, w których powinienem kupować podwozie i lodówkę, żeby mieć lepszą ofertę? chłodniej, - amazon R5 - lazada z kuponem lub sl sprawdź swój prześwit dla d15 na R5. Ma ciasny krój. Pełna wieża jest lepszą opcją. R5 to podwozie o średniej wysokości
Reply
#10

gld998 napisał: chłodniej, - amazon R5 - lazada z kuponem lub sl sprawdź swój prześwit dla d15 na R5. Ma ciasny krój. Pełna wieża jest lepszą opcją. R5 to podwozie o średniej wysokości Dzięki za heads up. Czy masz jakieś pełne rekomendacje wieży? Najlepiej pod 200 USD. Nie jestem zbyt zaznajomiony z lazada, jaki jest teraz najlepszy kupon?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)