Homeplug noob
#1

Cześć wszystkim,   Im nowy dla homeplug, niedawno właśnie kupił parę aztech 500mbps 117e. Z podręcznika podłączam 1 HP do gniazdka ściennego i kabla lan do mojego routera dlink 655, a drugiego HP w innym pomieszczeniu podłączam do wielowtykowego listwy. i kabel LAN do mojego PS4. Szybkość wynosi około 35 Mb / s, gdzie mój starhub ma 100 Mb / s, aby zwiększyć prędkość pobierania?   Czy pomoc Asus 66ut pomoże? Dziękuję Ci
Reply
#2

tokyofanboi napisał: Cześć wszystkim, Im nowy dla homeplug, niedawno właśnie kupił parę aztech 500mbps 117e. Z podręcznika podłączam 1 HP do gniazdka ściennego i kabla lan do mojego routera dlink 655, a drugiego HP w innym pomieszczeniu podłączam do wielowtykowego listwy. i kabel LAN do mojego PS4. Szybkość wynosi około 35 Mb / s, gdzie mój starhub ma 100 Mb / s, aby zwiększyć prędkość pobierania? Czy pomoc Asus 66ut pomoże? Dziękuję Ci Twój Dlink 655 ma już porty gig, więc nie ma tu możliwości skorzystania z innego routera. Dla 117e, jestem w stanie uzyskać około ~ 50 Mb / s, pomimo tego, co mówi pudełko. Aby zobaczyć najlepszą potencjalną prędkość, wykonaj test prędkości z 2 117 na tej samej listwie zasilającej obok siebie. Na szybkości linii energetycznych wpływają inne urządzenia elektryczne podłączone do twojego domu, więc YMMV.
Reply
#3

Użyj kabla sieciowego Cat.6, jeśli chcesz uzyskać pełną prędkość.
Reply
#4

tokyofanboi napisał: Cześć wszystkim, Im nowy dla homeplug, niedawno właśnie kupił parę aztech 500mbps 117e. Z podręcznika podłączam 1 HP do gniazdka ściennego i kabla lan do mojego routera dlink 655, a drugiego HP w innym pomieszczeniu podłączam do wielowtykowego listwy. i kabel LAN do mojego PS4. Szybkość wynosi około 35 Mb / s, gdzie mój starhub ma 100 Mb / s, aby zwiększyć prędkość pobierania? Czy pomoc Asus 66ut pomoże? Dziękuję Ci Spróbuj podłączyć wtyczki do gniazdka ściennego (a nie powerstrip). Lub, jak sugeruje Ah-Pin-Kor, możesz przetestować efektywność swojej wtyczki domowej, podłączając oba do tego samego listwy zasilającej, aby sprawdzić ... ale ostatecznie, ponieważ oba adaptery idą w różne miejsca, podłącz je do gniazdka ściennego. Ich skuteczność zależy w dużej mierze od jakości domowej linii zasilania.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)