Problem z routerem?
#1

cześć   Chciałbym sprawdzić, czy ktoś ma takie same problemy jak ja. Obecnie jestem zapisany w sieci światłowodowej Starhub i korzystam z routera Linksys EA3500 w domu. Około miesiąc temu moja rodzina zaczęła mieć problemy z surfowaniem na facebooku i youtube na naszych telefonach komórkowych i iPadzie. Nie było żadnych problemów, gdy korzystaliśmy z naszych laptopów lub komputera.   Czy to jest problem z routerem? Ktoś ma jakieś doświadczenie?   Dzięki!
Reply
#2

o czym mówi "problem"? nie można połączyć się z routerem? nie widzę
Reply
#3

Przepraszam, jeśli jestem niejasna. To właściwie mały problem. Połączenie jest w porządku i jestem w stanie wykonać większość rzeczy, takich jak podbieranie sieci itp. Jedynym problemem jest to, że nie mogę korzystać z Facebooka i YouTube tak jak wcześniej. Strony nie odświeżają się i filmy nie ładują się. Będzie działać tylko sporadycznie lub gdy użyję 3 lub 4g
Reply
#4

Rexxed napisał: Przepraszam, jeśli jestem niejasna. To właściwie mały problem. Połączenie jest w porządku i jestem w stanie wykonać większość rzeczy, takich jak podbieranie sieci itp. Jedynym problemem jest to, że nie mogę korzystać z Facebooka i YouTube tak jak wcześniej. Strony nie odświeżają się i filmy nie ładują się. Będzie działać tylko sporadycznie lub gdy użyję 3 lub 4g Czy masz ten problem, gdy jesteś w zasięgu wzroku z routerem i byłeś mniej niż metr od nas?
Reply
#5

cześć przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Tak. zdarza się to nawet wtedy, gdy jestem przed routerem!
Reply
#6

Rexxed napisał: cześć przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Tak. zdarza się to nawet wtedy, gdy jestem przed routerem! idziesz pobrać aplikacje o nazwie analiza wifi i sprawdź, czy twój pasmo o częstotliwości 2,4 GHz jest przeciążone, czy nie. sprawdź również, czy yr ipv6 jest wyłączony.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)