[Porada] Problemy z łącznością w 1 Gbps Singtel Fibre Home
#1

Witam wszystkich, potrzebuję porady na temat problemów z połączeniami ad hoc, których doświadczam w 1 Gbps Singtel Fibre Home z zapasowym routerem Aztech 7009. Nie korzystam z usług Singtel TV, tylko z połączenia internetowego.   Problem będzie się włączał i wyłączał i nie jest stały. Kiedy się wypłynie, napotkam następujące problemy:   1. Ciągłe rozłączenia w grach mobilnych. na przykład Clash of Clan 2. Ciągłe ponowne połączenia z klientem mIRC 3. Podczas surfowania po Internecie przeglądarka Chrome wyświetla na karcie animację obracania i zajmuje dużo czasu, aby załadować stronę.   Ktoś mający podobne problemy? Czy możesz doradzić, jak zdiagnozować problem? Dzięki.
Reply
#2

Uważam, że jest to problem z RG wifi, dlaczego nie rozważyć zainstalowania AP do miejsca, w którym zwykle surfujesz po Internecie za pośrednictwem telefonu komórkowego, ponieważ na komputerze może chcesz rozważyć połączenia LAN .... Shinjikun napisał: Witam wszystkich, potrzebuję porady na temat problemów z połączeniami ad hoc, których doświadczam w 1 Gbps Singtel Fibre Home z zapasowym routerem Aztech 7009. Nie korzystam z usług Singtel TV, tylko z połączenia internetowego. Problem będzie się włączał i wyłączał i nie jest stały. Kiedy się wypłynie, napotkam następujące problemy: 1. Ciągłe rozłączenia w grach mobilnych. na przykład Clash of Clan 2. Ciągłe ponowne połączenia z klientem mIRC 3. Podczas surfowania po Internecie przeglądarka Chrome wyświetla na karcie animację obracania i zajmuje dużo czasu, aby załadować stronę. Ktoś mający podobne problemy? Czy możesz doradzić, jak zdiagnozować problem? Dzięki.
Reply
#3

Francis85 napisał: Uważam, że jest to problem z RG wifi, dlaczego nie rozważyć zainstalowania AP do miejsca, w którym zwykle surfujesz po Internecie za pośrednictwem telefonu komórkowego, ponieważ na komputerze może chcesz rozważyć połączenia LAN .... Nawet jeśli jest to problem z Wifi, jest to niedopuszczalne. Jeśli jestem w domu, zdecydowanie podłączę mój hp do domowej sieci WIFI do pobrania
Reply
#4

Shinjikun napisał: Nawet jeśli jest to problem z Wifi, jest to niedopuszczalne. Jeśli jestem w domu, zdecydowanie podłączę mój hp do domowej sieci WIFI do pobrania
Reply
#5

Shinjikun napisał: Witam wszystkich, potrzebuję porady na temat problemów z połączeniami ad hoc, których doświadczam w 1 Gbps Singtel Fibre Home z zapasowym routerem Aztech 7009. Nie korzystam z usług Singtel TV, tylko z połączenia internetowego. Problem będzie się włączał i wyłączał i nie jest stały. Kiedy się wypłynie, napotkam następujące problemy: 1. Ciągłe rozłączenia w grach mobilnych. na przykład Clash of Clan 2. Ciągłe ponowne połączenia z klientem mIRC 3. Podczas surfowania po Internecie przeglądarka Chrome wyświetla na karcie animację obracania i zajmuje dużo czasu, aby załadować stronę. Ktoś mający podobne problemy? Czy możesz doradzić, jak zdiagnozować problem? Dzięki. W przypadku wifi zależy to od wielu rzeczy, takich jak używany ruter, lokalizacja routera, układ domu i używany adapter wifi. Zdiagnozowanie na miejscu przez technika Singtel jest koniecznością. Zawsze możesz poprosić o spotkanie na miejscu. Mogą w razie potrzeby zmienić uszkodzony ONT i router.
Reply
#6

Zadzwoń do Singtel liao?
Reply
#7

chesterqw napisał: Zadzwoń do Singtel liao? Poprawny. Zdiagnozowanie na miejscu przez technika Singtel jest koniecznością.
Reply
#8

Dzięki Henry i chesterqw za radę. Nie wzywam TechNet do diagnozowania, ponieważ problem jest sporadyczny. Obawiam się, że przychodzą one na miejscu, nie widzą rzeczywistego problemu w rozwiązywaniu problemów = ( ONT i router są najprawdopodobniej przyczyną, ponieważ mogę łatwo wyeliminować pozostałe czynniki, starając się zagrać w grę Clash of Clan na hp przez Wifi przed routerem. Kolejna sugestia autorstwa renfred89, aby uzyskać nowszy model ac1900, jest również bardzo pomocna Muszę wymyślić jakieś wymówki, żeby przekonać ich, żeby się dla mnie zmieniły
Reply
#9

Shinjikun napisał: Dzięki Henry i chesterqw za radę. Nie wzywam TechNet do diagnozowania, ponieważ problem jest sporadyczny. Obawiam się, że przychodzą one na miejscu, nie widzą rzeczywistego problemu w rozwiązywaniu problemów = ( ONT i router są najprawdopodobniej przyczyną, ponieważ mogę łatwo wyeliminować pozostałe czynniki, starając się zagrać w grę Clash of Clan na hp przez Wifi przed routerem. Kolejna sugestia autorstwa renfred89, aby uzyskać nowszy model ac1900, jest również bardzo pomocna Muszę wymyślić jakieś wymówki, żeby przekonać ich, żeby się dla mnie zmieniły bro, moja rada dla ciebie to po prostu zmiana routera rozwiąże twój problem.
Reply
#10

zaktualizować oprogramowanie układowe routera? idk spowoduje utratę gwarancji. mój router ma następujące ustawienia "Odstęp czasu klucza sieciowego" (WIFI) i "Czas dzierżawy" (LAN), który określa czas, po którym klucz grupy WPA jest zmieniony, oraz czas dzierżawy, w którym klient sieci może używać aktualnego adresu IP , odpowiednio. Model routera: Asus RT-AC56S
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)