Odp .: Nowe rady routera
#1

Cześć wszystkim,   Mieszkam w pokoju 5 hdb i moje połączenie wifi jest bardzo złe w 3 pokojach. Obecnie korzystam z Dlink bezpłatnie od starhub i planuję zmienić na lepszy router. Ograniczam to do 2.   Czy powinienem pobrać Linksys EA9500 lub Netgear Orbi?   Czy uzyskanie jednego z powyższych rozwiązań rozwiąże moje bardzo złe połączenie sieciowe w pokojach?   Pls radzę, dziękuję!
Reply
#2

Głosowałbym na orbi.
Reply
#3

diwi66 napisał: Cześć wszystkim, Mieszkam w pokoju 5 hdb i moje połączenie wifi jest bardzo złe w 3 pokojach. Obecnie korzystam z Dlink bezpłatnie od starhub i planuję zmienić na lepszy router. Ograniczam to do 2. Czy powinienem pobrać Linksys EA9500 lub Netgear Orbi? Czy uzyskanie jednego z powyższych rozwiązań rozwiąże moje bardzo złe połączenie sieciowe w pokojach? Pls radzę, dziękuję! Prawdopodobnie może zajrzeć do siatki Wi-Fi, takiej jak velop? obsługuje ethernetowy backhaul, a także 2 porty LAN na węzeł.
Reply
#4

diwi66 napisał: Cześć wszystkim, Mieszkam w pokoju 5 hdb i moje połączenie wifi jest bardzo złe w 3 pokojach. Obecnie korzystam z Dlink bezpłatnie od starhub i planuję zmienić na lepszy router. Ograniczam to do 2. Czy powinienem pobrać Linksys EA9500 lub Netgear Orbi? Czy uzyskanie jednego z powyższych rozwiązań rozwiąże moje bardzo złe połączenie sieciowe w pokojach? Uzyskanie większego routera nie pomoże, jeśli umieścisz go na jednym końcu domu. Pomaga tylko, jeśli możesz zlokalizować go w centralnej lokalizacji. Jeśli masz ten problem, to chyba nie masz kabli sieciowych do swoich pokoi? Jeśli masz kable, to uzyskanie AP byłoby najlepszym rozwiązaniem wydajności plus huk za wydane pieniądze. Jeśli nie możesz ułożyć kabli, to pójdę z Orbi. Duża szansa, że zapewni lepszy zasięg niż pojedynczy router, ale kosztuje więcej, oczywiście.
Reply
#5

diwi66 napisał: Cześć wszystkim, Mieszkam w pokoju 5 hdb i moje połączenie wifi jest bardzo złe w 3 pokojach. Obecnie korzystam z Dlink bezpłatnie od starhub i planuję zmienić na lepszy router. Ograniczam to do 2. Czy powinienem pobrać Linksys EA9500 lub Netgear Orbi? Czy uzyskanie jednego z powyższych rozwiązań rozwiąże moje bardzo złe połączenie sieciowe w pokojach? Pls radzę, dziękuję! Złe połączenie Wi-Fi zwykle spowodowane przez złe położenie routera lub przeciążony kanał. Możesz spróbować zmienić kanał na 5GHz, jeśli korzystasz z kanału 2.4GHz lub przesunąć router do centralnej lokalizacji w domu, aby zobaczyć, czy jest jakaś poprawa. Przy okazji, aktualizacja do AC5300 tak naprawdę nie poprawia twojej szybkości Wi-Fi. Siatka Wi-Fi prawdopodobnie jest ostatecznym rozwiązaniem, którego potrzebujesz, jeśli powyższe nie rozwiąże problemu.
Reply
#6

Ustawiam router w idealnej lokalizacji i łączę się z głównym routerem za pomocą wtyczek homeplug.
Reply
#7

Zaproponuj, aby pokazać nam plan piętra i gdzie jest obecny router, zanim inni będą mogli polecać rozwiązania.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)