PC Upgrade Pomoc
#1

Moje obecne specyfikacje PC są następujące.   Procesor: i5 3570 ( 3.40GHz ) Płyta główna : Asus P8H77 -M Pro RAM: 16 GB ( 4 x G- Skill DDR3 800MHz ) Grafika: Asus GTX570 SSD Samsung 850 EVO ( 120GB ) PSU : Seasonic 660W   Powyższy kupowane są od czerwca 2012 roku mniej SSD , który został zmieniony około 1,5 roku temu.   Być może nadszedł czas na uaktualnienie i patrząc na i5-6500 lub i5-6600 . Czy ktoś może polecić odpowiednią płytę główną do jednej z 2 opcji procesorów ? Moja użycie jest głównie maile ( prace biurowe ) , surfing, filmy oraz gry światła okazjonalne ( Need For Speed) .   Budżet wynosi około 600 $ - 700 $ .   Dzięki!
Reply
#2

nie ma sensu , aby uaktualnić swoją i5 wciąż dobre, jeśli umierać chcemy uaktualnić , może uaktualnić GPU GTX 950, więcej niż potrzeba do użytkowania. lub aktualny zarys rozpocząć o problem? być może podać go.
Reply
#3

Allanlee82 napisał: nie ma sensu , aby uaktualnić swoją i5 wciąż dobre, jeśli umierać chcemy uaktualnić , może uaktualnić GPU GTX 950, więcej niż potrzeba do użytkowania. lub aktualny zarys rozpocząć o problem? być może podać go. Więcej kierunku backside swędząca ...
Reply
#4

Uncle_Sams napisał: Więcej kierunku backside swędząca ... wont widzi diff w wydajności , ale upgrade gpu będzie miało większy wpływ Siema monitor i tak jest?
Reply
#5

Allan E82 napisał: nie zobaczysz żadnego diff w wydajności , ale upgrade gpu będzie miało większy wpływ Siema monitor i tak jest? Dell 2412U oraz CM 690 II .
Reply
#6

Uncle_Sams napisał: Dell 2412U oraz CM 690 II . monitorowanie wsparcia max FHD , więc wszelkie zakres prac z serii GTX 900 SHLD dobrze u , to sprawa również wystarczająco duży, aby wspierać najbardziej GPU . więc polecam Ci po prostu uaktualnić GPU lub uzyskać większy rozmiar SSD , jeśli trzeba. być może poczekać do rana i usłyszeć zalecenia od reszty.
Reply
#7

GTX 970 powinien być dobry i ostatni u może kilka lat , ale bardzo polecam używany 280x lub nawet 290. Zaproponuj 280X jak idą za 220 $ lub mniej i zazwyczaj pochodzą z 1 rok gwarancji .
Reply
#8

Allanlee82 napisał: monitorowanie wsparcia max FHD, więc wszelkie zakres prac z serii GTX 900 SHLD dobrze u, to sprawa również wystarczająco duży, aby wspierać najbardziej GPU. więc polecam Ci po prostu uaktualnić GPU lub uzyskać większy rozmiar SSD, jeśli trzeba. być może poczekać do rana i usłyszeć zalecenia od reszty. Nie ma pośpiechu, aby uaktualnić i myśli chcą usłyszeć opinie ekspertów tutaj. Dla mnie właśnie myśli o modernizacji płytę główną i processsor zamiast GPU i SSD. Mam nowy 120GB SSD od RMA starego Vertex 4 więc myślę, że można zaoszczędzić trochę Liao. Jeśli chodzi o GPU, będzie prowadzić poszukiwania niego. Również mam ten mały problem, który pojawił się niedawno. Właśnie przeniesieni do Viewqwest (1Gbps) planu podczas niedawno pokazać. Instalacja została wykonana dobrze i wszystko jest dobrze. Z opóźnieniem znajdę prędkość internetu spada do 15Mbps i cały komputer jest opóźniony. Nie sądzę, że to z winy dostawcy, ponieważ biegnę Speedtest na moim telefonie i nadal uzyskanie optymalnego (moim zdaniem) prędkości WiFi (średnie 80Mbps na 2.4GHz i 5GHz 235Mbps na). W momencie mam tylko bitorrent i Firefox uruchomiony. Ktoś napotkał tego wcześniej i to jest coś, co mogę zrobić przy ponownej instalacji systemu?
Reply
#9

Valkyire napisał: GTX 970 powinien być dobry i ostatni u może kilka lat , ale bardzo polecam używany 280x lub nawet 290. Zaproponuj 280X jak idą za 220 $ lub mniej i zazwyczaj pochodzą z 1 rok gwarancji . Nowy GTX970 jest z mojego budżetu, ale będę poszukiwania nim na rynku 2nd hand . Właśnie zobaczyłem Zotac GTX970 (mniej niż 1 miesiąc życia ) sprzedać za $ 380 . Widzę więcej ludzi puszczając ich 980s niż innych kart .
Reply
#10

GTX 780 / R9 290 jest zazwyczaj w cenie 250 $ $ 350 , postaraj się je wykonać , ponieważ podobnie jak GTX 970
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)