pytanie o tmall
#1

czy ktoś zdołał odzyskać pieniądze z alipay na niezweryfikowanym koncie?   wymagają ode mnie weryfikacji konta bankowego w Chinach. zzz   teraz moje pieniądze, które są zwracane przez tmall, zatrzymują się w alipay, nie można ich nawet użyć do następnego zakupu.
Reply
#2

Mnie. Po prostu porozmawiaj z nimi na czacie internetowym cs, powiedz im o swoim problemie. Niedługo oddzwonią, po prostu zweryfikuj swoje dane przez telefon!
Reply
#3

Porozmawiam z nimi teraz, powiedzieli mi, że porcelana jest tuż obok mojego domu, poproś mnie, bym poszedł do porcelany i załóż konto bankowe i zwiąż to z moim alipayem, kiedy będę wolny. zzzz jak sprawić, żeby do ciebie zadzwonili?
Reply
#4

Jako globalny
Reply
#5

mój zwrot jest w rzeczywistości 待 领取 资金, już wcześniej zawiązałem swój e-mail i telefon na alipay. Muszę je najpierw wymienić, zanim staną się 余额 宝. Aby to zrobić, potrzebuję chińskiego konta bankowego, które jest zarejestrowane tylko w Chinach. W każdym razie, to jest naprawdę głupie, tmall i taobao faktycznie zwrócą twoje pieniądze, tak jak zrobił to amazon, ale pieniądze trafią do alipay, które zostaną tam zamrożone.
Reply
#6

Jakiej metody płatności używałeś? Możesz zwrócić pieniądze na konto bankowe, jeśli korzystałeś z eNETS. Musisz podać dane swojego konta bankowego na stronie zwrotu alipay. Jeśli nie możesz go znaleźć z powodu jakiejś usterki systemu (zdarzyło mi się to raz), porozmawiaj z GUS i poproś, aby pomogli wpisać dane bankowe. Karta kredytowa nie powinna stanowić problemu, po prostu odda kartę kredytową. Zrobiłem je oboje wcześniej. (W zeszłym miesiącu)
Reply
#7

enet. porozmawiaj z CSM - mówią, że pieniądze już nie zwracają pieniędzy, więc musiałem porozmawiać z alipay, aby rozwiązać problem. Mówią też, że mój przypadek jest problemem użytkowników zamorskich, więc skieruj mnie do ich wydziału zamorskiego (alibaba CSO). idź alibaba CSO - mówią, że mój problem dotyczy tmall
Reply
#8

Powiedz im, że bazujesz na sg. Bo ko leng make acc. Czy można
Reply
#9

liewhl napisał: enet. porozmawiaj z CSM - mówią, że pieniądze już nie zwracają pieniędzy, więc musiałem porozmawiać z alipay, aby rozwiązać problem. Mówią też, że mój przypadek jest problemem użytkowników zamorskich, więc skieruj mnie do ich wydziału zamorskiego (alibaba CSO). idź alibaba CSO - mówią, że mój problem dotyczy tmall
Reply
#10

To jest poprawne. To zajmuje tylko kilka dni roboczych, aby można było wprowadzić dane rachunku bankowego i kilka dni roboczych na konto bankowe SG, z zastrzeżeniem opłaty 0,30 USD. Zrobiłem wiele zwrotów środków za eNETS, ponieważ weryfikacja zmieniła się kilka miesięcy wcześniej. Nie miałem żadnych problemów. TS może chcieć przeprowadzić wyszukiwanie w wątku Taobao w HWZ. Mnóstwo komentarzy na temat procesu zwrotu eNETS. harharhar napisał: Zgodnie z rekordem transakcji alipay powinieneś otrzymać jeden zwrot pieniędzy. Następnie jedną z opcji jest wprowadzenie danych bankowych, które mają zostać zwrócone. Przyjmują konto bankowe sg. Zostanie on bezpośrednio zwrócony na twoje konto bankowe SG za pośrednictwem usługi eNETS.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)