Kupowanie
#1

Cześć ludzie,   Od stycznia pracuję nad ulepszeniem mojej konfiguracji gier już od bardzo dawna. Podróżowałem dość często i dlatego wcześniej polegałem na laptopie do gier, ale teraz, gdy wróciłem na stałe do Singapuru, szukam bardziej trwałej konfiguracji.   Przestrzeń w moim pokoju, w której chcę ustawić pulpit jest stosunkowo niewielka
Reply
#2

1. Zbuduj go sam będzie tańszy / zapewnia lepsze części w porównaniu do wcześniej zbudowanych. Jednak musisz sam zdiagnozować problem lub sprowadzić go do SLS, aby ktoś go sprawdził (proszę nie chodzić do sklepów w Indiach w celach naprawczych, chyba że chcesz zostać posiekany na wszystko i zmienić części, t potrzeba) 2. Podwójny monitor, jaka jest rozdzielczość i częstotliwość odświeżania? Oba te same monitory? Lub jeden główny dla gier, a drugi to tylko boczny monitor do przeglądania lub skręcania podczas rozgrywki? 3. Jakie są tytuły gier, które zamierzasz / zamierzasz grać? PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone
Reply
#3

joshuaho napisał: 1. Zbuduj go sam będzie tańszy / zapewnia lepsze części w porównaniu do wcześniej zbudowanych. Jednak musisz sam zdiagnozować problem lub sprowadzić go do SLS, aby ktoś go sprawdził (proszę nie chodzić do sklepów w Indiach w celach naprawczych, chyba że chcesz zostać posiekany na wszystko i zmienić części, t potrzeba) 2. Podwójny monitor, jaka jest rozdzielczość i częstotliwość odświeżania? Oba te same monitory? Lub jeden główny dla gier, a drugi to tylko boczny monitor do przeglądania lub skręcania podczas rozgrywki? 3. Jakie są tytuły gier, które zamierzasz / zamierzasz grać? PM me for cookie (; aplikacja Fora HardwareZone 1) Dzięki za twoją odpowiedź, nigdy wcześniej nie zbudowałem komputera i dlatego jestem bardzo nowy we wszystkim i martwię się, że mogę to zepsuć. 2) Zamierzam użyć jednego głównego do grania, i bocznego monitora do przeglądania i monitorowania innych aplikacji, jeszcze nie zdecydowałem się na monitor, więc nie jestem pewien rozdzielczości / częstotliwości odświeżania. 3) W tej chwili gram tylko w gry takie jak Dota 2, CSGO, Starcraft 2, Overwatch, PUBG, Path of Exile, ale szukam innych gier takich jak Wiedźmin, Farcry i Fallout
Reply
#4

Zły czas na zbudowanie komputera. Poważnie. Jeśli chcesz nauczyć się majsterkowania, wyszukaj Fractal Design Node 202 na YouTube. Spec mądry, jeśli można czekać, poczekaj na procesory Intel 8th Gen Coffee Lake. Jeśli nie możesz się doczekać, poszukaj AMD Ryzena. Jeśli nie uważasz, że masz wolny czas
Reply
#5

Brak miejsca, ale może pomieścić 2 monitory?
Reply
#6

singupingu napisał: Zły czas na zbudowanie komputera. Poważnie. Jeśli chcesz nauczyć się majsterkowania, wyszukaj Fractal Design Node 202 na YouTube. Spec mądry, jeśli można czekać, poczekaj na procesory Intel 8th Gen Coffee Lake. Jeśli nie możesz się doczekać, poszukaj AMD Ryzena. Jeśli nie uważasz, że masz czas wolny / czas / zainteresowanie dla majsterkowiczów, a chcesz tylko skonfigurować grę i nie zawracasz sobie głowy specyfikacjami, sprawdź Aftershock Impulse V1 lub Dreamcore. Cześć, dzięki za odpowiedź. Nie mam nic przeciwko nauce DIY, ale czuję, że chłodzenie może być problemem dla mniejszych projektów obudów (jak z wstrząsem wtórnym lub dreamcore) i od sprawdzenia węzła Fractal Design, wydaje się, że napotka podobne problemy, czy możliwe jest chłodzenie cieczą za pomocą tego?
Reply
#7

lifeishard napisał: Brak miejsca, ale może pomieścić 2 monitory? Cześć, Tak, ponieważ będę musiał umieścić pulpit na moim biurku, więc będzie bardzo mało miejsca, ponieważ zamierzam użyć dwóch monitorów
Reply
#8

Masz złe pojęcie o chłodzeniu cieczą. To, że chłodzi ciecz, nie oznacza, że jest zdecydowanie lepsze niż chłodzenie powietrzem. Chodzi o to, że chłodzenie cieczą wymaga więcej czasu, aby osiągnąć równowagę termiczną, gdy jest chłodzone powietrzem szybciej, więc wcześniej osiąga limit temperatury. Uruchom AIO pod wpływem stresu na godzinę lub dwie, uderzysz w limit termiczny z tą samą maksymalną temperaturą, co odpowiednia chłodnica powietrza. To samo, dobry chłodnik powietrza, taki jak Cryorig R1, przewyższyłby większość 120 mm aio, a nawet niektóre z 240 mm aio. Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy chłodzeniu cieczą, jest to, że pompa będzie słabła lub z czasem ulegać awarii, więc trzeba dbać o pompę i wentylatory dla chłodnicy. Stworzenie jeszcze jednego potencjalnego punktu awarii dla platformy. Zależy od mocy obliczeniowej i tego, jak wysoko zamierzasz ją przetaktować. Naprawdę warto wziąć pod uwagę czekanie na Intel Coffee Lake. To nie jest najlepszy czas na budowanie teraz. Problem związany z temperaturą to sprawdzanie, jaki przypadek wybierasz i jak dobrze balansujesz swój system.
Reply
#9

Następnie nie idź na ładną obudowę, zdobądź dobry pojemnik z przepływem powietrza i umieść go pod biurkiem.
Reply
#10

lifeishard napisał: Następnie nie idź na ładną obudowę, zdobądź dobry pojemnik z przepływem powietrza i umieść go pod biurkiem. Tbh Nie szukam najmilszego przypadku. Szukam małej wielkości, która nie zajmie zbyt dużo miejsca na moim biurku, będzie w stanie obsługiwać specyfikacje, których szukam, jednocześnie skutecznie regulując temperaturę i nie zbierając zbyt dużo kurzu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)