Polecam diy komputer do autocadu
#1

Czy i7 z pamięcią 16GB z GTX1060 wystarczy? Dzięki
Reply
#2

Więcej niż trzeba. Bez budżetu?
Reply
#3

autocad 2d myślę, że ryzen 1600x lub i5 to więcej niż wystarczy. 3d mądry nie mogę rmb, ale myślę, że powinien być taki sam jak wymaganie 2d ,.
Reply
#4

W przypadku Autocad zalecam Ryzen. Im więcej wątków, tym lepiej.
Reply
#5

evq napisał: Czy i7 z pamięcią 16GB z GTX1060 wystarczy? Dzięki Jakieś renderowanie?
Reply
#6

Tak, renderowanie
Reply
#7

Rashkae napisał: W przypadku Autocad zalecam Ryzen. Im więcej wątków, tym lepiej. Och, rozważę
Reply
#8

AutoCAD jest jednowątkowe (starsze wydanie oprogramowania), więc uzyskanie chipa procesora z wysoką liczbą rdzeni byłoby najlepsze. Coś jak i7-7700k. 16 GB pamięci RAM będzie wystarczające, 32 GB pamięci RAM, aby grać bezpiecznie (choć nie jest to konieczne). W przypadku 2D AutoCAD zintegrowana grafika wystarcza. Po przejściu do obszaru 3D w programie AutoCAD, będzie działać podstawowa karta Nvidia lub AMD, ponieważ wydajność przyspieszenia GPU nie jest skalowalna z ceną GPU, szczególnie w programie AutoCAD.
Reply
#9

singupingu napisał: Więcej niż trzeba. Bez budżetu? Może 3k .... Z monitorem. Rozważam Dell u2417h
Reply
#10

enenyi napisał: AutoCAD jest jednowątkowe (starsze wydanie oprogramowania), więc uzyskanie chipa procesora z wysoką liczbą rdzeni byłoby najlepsze. Coś jak i7-7700k. 16 GB pamięci RAM będzie wystarczające, 32 GB pamięci RAM, aby grać bezpiecznie (choć nie jest to konieczne). W przypadku 2D AutoCAD zintegrowana grafika wystarcza. Po przejściu do obszaru 3D w programie AutoCAD, będzie działać podstawowa karta Nvidia lub AMD, ponieważ wydajność przyspieszenia GPU nie jest skalowalna z ceną GPU, szczególnie w programie AutoCAD. Czy możesz najpierw polecić części do 3d? Dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)