zwiększyć zasięg routera
#1

Cześć Ekspert Mam bezprzewodowy router huawei w moim salonie. Mam bardzo słaby sygnał, kiedy korzystam z internetu w mojej sypialni. Jak mogę zwiększyć zasięg mojego routera?   dzięki
Reply
#2

Używaj przedłużacza wifi, jeśli nie masz nic przeciwko spadkowi prędkości.
Reply
#3

jtjt00 napisał: Używaj przedłużacza wifi, jeśli nie masz nic przeciwko spadkowi prędkości. nie warto. lepiej używać domowych wtyczek, 1 koniec z wifi.
Reply
#4

zamiast domowej wtyczki .. zainwestuj przynajmniej w AC66U lub N66U ....
Reply
#5

obecnie wifi jest nawet lepsze niż homeplug
Reply
#6

Zmień router lub strąc ścianę
Reply
#7

netcon96 napisał: Cześć Ekspert Mam bezprzewodowy router huawei w moim salonie. Mam bardzo słaby sygnał, kiedy korzystam z internetu w mojej sypialni. Jak mogę zwiększyć zasięg mojego routera? dzięki czy będzie można położyć drut do swojej sypialni?
Reply
#8

azrin619 napisał: zamiast domowej wtyczki .. zainwestuj przynajmniej w AC66U lub N66U .... zarówno więcej opcji ex. ac66 jest najbardziej ex n również potrzebuje odbiornika bezprzewodowego-ac lub gadżetów z wireless-ac. dla n66, uważam, że nie byłby b szybszy niż dom bcoz na odległość. wtyczki domowe r tanie (np. 130 za parę) n prawdopodobnie bardziej stabilny coz jest uważany za "przewodowy".
Reply
#9

Yo2020 napisał: nie warto. lepiej używać domowych wtyczek, 1 koniec z wifi. jaka jest różnica - wtyczki domowe a wzmacniacz wi-fi? ktoś użył ich z dobrym rezultatem?
Reply
#10

lcheowl napisał: czy będzie można położyć drut do swojej sypialni? Próbuję tego uniknąć ... wszystkie moje druty są w tej chwili ukryte
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)