Aby ustawić CAT6 lub HDMI 2?
#1

Aby ustawić CAT6 lub HDMI 2?
Reply
#2

Siema brachu, Jestem w stanie poprowadzić cię wraz z konfiguracją. Zrobiłem cały mój dom catv (główny punkt Starhub podzielony na 3 punkty za sypialnię) i Cat 7 S
Reply
#3

Epalite napisał: Cześć, 4. (Nie mam jeszcze pojęcia, czy powinienem po prostu położyć HDMI przez gzyms, ale JEŚLI to zrobię) czy mogę użyć kabla off-the-shelf, powiedzmy 10m ~ 20m HDMI 2.0? Dzięki! [
Reply
#4

Cześć dRu1D, możesz wysłać mi e-mail, więc mogę opisać mój scenariusz dla twojej oferty. Dzięki!
Reply
#5

Cześć, Zgodnie z prośbą [email protected]
Reply
#6

dRu1D napisał: Jestem w stanie poprowadzić cię wraz z konfiguracją. Dzięki dRu1D, Położyłem 3 sznurki z Kota 6 z pokoju dziennego do 3 sypialni punktowych, średnio po 30 metrów, ponieważ wkrótce żyją gzymsy. Mam 95m za 80 USD AMP Cat 6 UTP. Kable współdzielą trunking linii energetycznej. Będę układał panel czołowy za pomocą klucza. Czy masz tester kabli do wypożyczenia
Reply
#7

Zacytować: Będę układał panel czołowy za pomocą klucza. Czy masz tester kabli do wypożyczenia
Reply
#8

może po prostu mnie spodobać pod 9189 4548
Reply
#9

Gzyms jest zainstalowany, ścieżka jest zamknięta ... W ten weekend zainstalujemy płytę czołową!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)