Czy modem LAN może osiągnąć 3 komputery przy 300 Mbps?
#1

Obecnie subskrybuj singel fiber 300Mbps i korzystam z połączenia przewodowego z punktu LAN z dwupasmowego modemu 7002 do przełącznika TP-Link mojego pokoju, a następnie dzielę go na 3 komputery. Wszystkie kable są CAT-6.   Zdałem sobie sprawę, że tylko 2 komputery są osiągalne z szybkością 330 Mb / s, a trzeci z 95 Mb / s, niezależnie od tego, jak je zamieniłem.   Ktoś może potwierdzić, że istnieje ograniczenie na wyjściu LAN?   Czy istnieje sposób na to, aby wszystkie moje trzy komputery osiągnęły 300 Mb / s inne niż skierowane na dodatkowe, przewodowe wyjście LAN z modemu7002 bezpośrednio na mój trzeci komputer?
Reply
#2

Czy karty sieciowe tych 3 komputerów są takie same? Jeśli nie to samo, czego NIC używa 3rd?
Reply
#3

Ah-Pin-Kor napisał: Czy karty sieciowe tych 3 komputerów są takie same? Jeśli nie to samo, czego NIC używa 3rd? Jestem noob, co to jest NIC? Mogę używać tylko prostych wyjaśnień laika jako następujących, wstępna konfiguracja, te dane wyjściowe z mojego przełącznika TP-Link ... Comp A (1 metr CAT6) odczytał 300 Mb / s Comp B (1 metr CAT6) odczytuje 300 Mb / s Comp C (5-metrowy CAT5e) odczytuje 95 Mb / s na początku myślałem, że to z powodu kabla Comp C, więc zamieniłem go na 5-metrowy kabel CAT6. Odczytuje się dobrze sam, ale kiedy drugi komputer jest w trybie online, znów powraca do 95 Mb / s. Zrobiłem zamianę między Comp B i C, a ten stacjonujący na 5 metrze CAT5e / CAT6 (zastąpiony) zawsze odczytywał 95 Mbps po tym, jak inne komputery PC zostały włączone. Podejrzewam, że problemem może być kabel o długości 5 metrów, który zastąpiłem ponownie typem CAT6e, a na końcu 5-metrowy kabel może ciągle czytać 300 Mb / s, ale zaskoczył mnie fakt, że teraz Comp A może odczytywać tylko 95 Mbps, który jest cały czas nietknięty ... Comp A (1 metr CAT6) odczytuje 300 Mb / s -> 95 Mb / s Comp B (1 metr CAT6) odczytuje 300 Mb / s Comp C (5-metrowy CAT5-> CAT6-> CAT6e) odczytuje 95 Mb / s -> 300 Mb / s Przepraszam za długi zdyszany
Reply
#4

peacefulday napisał: Jestem noob, co to jest NIC? Mogę używać tylko prostych wyjaśnień laika jako następujących, wstępna konfiguracja, te dane wyjściowe z mojego przełącznika TP-Link ... Comp A (1 metr CAT6) odczytał 300 Mb / s Comp B (1 metr CAT6) odczytuje 300 Mb / s Comp C (5-metrowy CAT5e) odczytuje 95 Mb / s na początku myślałem, że to z powodu kabla Comp C, więc zamieniłem go na 5-metrowy kabel CAT6. Odczytuje się dobrze sam, ale kiedy drugi komputer jest w trybie online, znów powraca do 95 Mb / s. Zrobiłem zamianę między Comp B i C, a stacjonowałem na 5 metrach CAT5e
Reply
#5

renfred89 napisał: Czy przełącznik może być wadliwy? mówiąc szczerze, zamieniłem się między punktami przełączania, aby wyizolować problemy, a nawet wymienić skrzynkę przełączników
Reply
#6

Jak mierzysz prędkości, uruchamiasz speedtest ciągle na wszystkich 3 komputerach jednocześnie? Twój abonament szerokopasmowy to tylko 300 Mb / s, więc przepustowość wszystkich dodanych urządzeń będzie musiała wynosić 300 Mb / s lub mniej.
Reply
#7

Ah-Pin-Kor napisał: Jak mierzysz prędkości, uruchamiasz speedtest ciągle na wszystkich 3 komputerach jednocześnie? Twój abonament szerokopasmowy to tylko 300 Mb / s, więc przepustowość wszystkich dodanych urządzeń będzie musiała wynosić 300 Mb / s lub mniej. Tak, prowadzę ich razem, ale pojedynczo.
Reply
#8

Dzięki chłopaki, moje 3 komputery są w końcu w stanie osiągnąć u
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)