Nadal warto kupić G3258 teraz?
#1

Mój plan to zakup G4560 Asrock B250 mb na mój nowy serwer plików. Podoba mi się, że płyta B250 ma 6 portów SATA. I planowałem dla ciebie to urządzenie jako serwer Plex, lub może przekonwertować RMVB na MP4. Więc więcej mocy soku jest dobre.   Poszedłem do SLS podczas wczorajszego lunchu, poszedłem do kilku sklepów, by zapytać. Ci, którzy mieli dobrą cenę, nie mieli zapasów, mieli akcje, których cena przekraczała 220 USD. Koniec zszedł z pustymi rękami.   Potem zobaczyłem G3258. W przypadku MB cena jest tańsza niż najtańszy pakiet G4560, jaki widzę w SLS. Co najlepsze, zajmuje DDR3. Mogę użyć 1 pinu o pojemności 8 GB z mojego obecnego 32GB na moim pulpicie. Nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup.   Nie zrobiłem wiele badań na G3258, ale myślę, że to już dość stary model, prawda? Czy nadal warto wydać 178 USD na ten pakiet? Czy może transmitować strumieniowo Plex? lub konwersja wideo?
Reply
#2

G3258 może streamować zawartość 1080p z Netflix i Youtube, ale jest to 2C
Reply
#3

Koenig 168 napisał: G3258 może streamować zawartość 1080p z Netflix i Youtube, ale jest to 2C
Reply
#4

Powodem, dla którego G4560 jest tego wart, jest fakt, że Hyperthreading umożliwił procesorowi pentium osiągnięcie wydajności na równi z szóstym
Reply
#5

Psycovirus napisał: Powodem, dla którego G4560 jest tego wart, jest fakt, że Hyperthreading umożliwił procesorowi pentium osiągnięcie wydajności na równi z szóstym
Reply
#6

chengsun napisał: Dziękuję za odpowiedź. Czy wiesz, którzy są tutaj ci, którzy robili diy pc lub sprzedawali części tutaj? Nie mogę zapamiętać imion ... Nie musisz ich szukać liao, tworząc ten wątek, który automatycznie znajdą Cię.
Reply
#7

chengsun napisał: Czy możesz podać mi jakieś sugestie? Możesz pobrać i3-8100 (4C
Reply
#8

Koenig168 napisał: Możesz pobrać i3-8100 (4C / 4T) od Shopee @ 147 $ 169 USD - 10 USD (kod "ASUS10") - 12 USD (użyj karty kredytowej SCB bez kodu) https://shopee.sg/product/16573133/696624382/ Jeśli chodzi o MB, możesz spojrzeć na Z370 na Lazada lub poczekać do początku przyszłego roku, kiedy Intel wypuści tańsze chipsety. Uzgodniono, że w celu dalszego ulepszania tańszych chipsetów, oglądałem najnowszą aktualizację GamersNexus, a on także wspomniał, że plany dotyczące tańszych płyt (B350 / H370) na początku 2018 roku nie uległy zmianie.
Reply
#9

Neptunes43 napisał: Uzgodnione, aby jeszcze bardziej wzmocnić tańsze chipsety, oglądałem najnowsze wiadomości od GamersNexus, a on także wspomniał o planach na tańsze deski (B350
Reply
#10

Możesz poczekać na MB, ale cena pamięci RAM DDR4 będzie nadal wysoka. Porównując z darmową pamięcią RAM Ddr3.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)