Zgodność routera po aktualizacji do 100 Mb / s
#1

Porada potrzebna w wolnym paśmie po aktualizacji do 100 Mb / s. Używam routera TP-link w tej 100-megabitowej subskrypcji, a prędkość wydaje się być ograniczona do około 30 Mb / s. Uzyskanie 80-90 Mb / s na bezpośrednie połączenie LAN. Wcześniej uzyskiwałem abt 20 Mb / s z mojej 25-megawatowej subskrypcji. Odległość nie jest problemem.   Czy jest to problem ze zgodnością routera? Czy nowy router Gigabit ac rozwiąże problem? Mam nadzieję, że zasięgnę rady.
Reply
#2

hOcKie napisał: Porada potrzebna w wolnym paśmie po aktualizacji do 100 Mb / s. Używam routera TP-link w tej 100-megabitowej subskrypcji, a prędkość wydaje się być ograniczona do około 30 Mb / s. Uzyskanie 80-90 Mb / s na bezpośrednie połączenie LAN. Wcześniej uzyskiwałem abt 20 Mb / s z mojej 25-megawatowej subskrypcji. Odległość nie jest problemem. Czy jest to problem ze zgodnością routera? Czy nowy router Gigabit ac rozwiąże problem? Mam nadzieję, że zasięgnę rady. Korzystasz z sieci WIFI, a problemem jest odległość (i zakłócenia). Wypróbuj sugestię tutaj: Sześć rzeczy, które blokują Twój Wi-Fi i jak je naprawić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)