Potrzebujesz Długi zasięg bezprzewodowego routera pls ..
#1

Cześć chłopaki, muszę umieścić ten router w zapieczętowanym pudełku pelikana, muszę mieć zasięg sieci co najmniej 50 metrów   Poprosiłem dilera Tp-Link, aby zasugerował wysoki zasięg i zaoferował mi go   Bezprzewodowy dwupasmowy router Gigabit AC1750 Accher C7   ale na własną rękę, kupiłem   1) TP-link TL-WR841HP ma funkcję bezprzewodowego penetrowania ścian 2) wzmacniacz bezprzewodowy RTA-15     rozumiem, że 2.4g ma większy zasięg w porównaniu do 5g ...   więc potrzebuję porady od guru tutaj ... dzięki
Reply
#2

Stylix napisał: Cześć chłopaki, muszę umieścić ten router w zamkniętym pudełku pelikana, muszę mieć zasięg sieci co najmniej 50 metrów Poprosiłem dilera Tp-Link, aby zasugerował wysoki zasięg i zaoferował mi go Bezprzewodowy dwupasmowy router Gigabit AC1750 Accher C7 ale na własną rękę, kupiłem 1) TP-link TL-WR841HP ma funkcję bezprzewodowego penetrowania ścian 2) wzmacniacz bezprzewodowy RTA-15 rozumiem, że 2.4g ma większy zasięg w porównaniu do 5g ... więc potrzebuję porady od guru tutaj ... dzięki Nie jestem tu mistrzem fal radiowych, ale wiem, że pelikan jest plastikiem i dlatego nie powinien stanowić problemu dla fal radiowych. więc chcesz umieścić baterię w środku? Aby uzyskać najlepszy zasięg, twoja antena musi być ustawiona pionowo, prostopadle do kierunku propagacji. Jeśli Twoje potrzeby są osiągane zamiast pionowego zasięgu przestrzennego, przydatne może być użycie anteny, która może zmienić formę fal radiowych, aby dotrzeć dalej. Mówię o takich wykresach Zasadniczo zmieniają kształt zasięgu fal, aby zapewnić sobie zasięg ALFA NETWORK Inc. Dlatego najprawdopodobniej będziesz musiał umieścić pudełko w pozycji stojącej zamiast płaskiej na podłodze podczas użytkowania.
Reply
#3

Dzięki za wkład, dodam jeszcze kilka punktów do mojej sprawy, 1) moc będzie na zewnątrz pelikana. (zasilanie zostanie wciągnięte za pomocą przewodów) 2) router zostanie umieszczony wewnątrz pudełka, ale metalowa płytka zostanie użyta do pokrycia wnętrza pelikana tak, że gdy skrzynia pelikana jest otwarta, odsłania tylko metalową płytkę. 3) skrzynia pelikana będzie umieszczona poziomo na ziemi, ale uważam, że typowa antena jest zbyt długa, aby moje pudełko pozwalało antenie stać pionowo. więc myślę, że prawdopodobnie złożę go w dół, na boki. btw, whats "Jeśli Twoje potrzeby sięgają zamiast pionowego zasięgu"
Reply
#4

Stylix napisał: Dzięki za wkład, dodam jeszcze kilka punktów do mojej sprawy, 1) moc będzie na zewnątrz pelikana. (zasilanie zostanie wciągnięte za pomocą przewodów) Znakomity Stylix napisał: 2) router zostanie umieszczony wewnątrz pudełka, ale metalowa płytka zostanie użyta do pokrycia wnętrza pelikana, tak, że gdy skrzynia pelikana jest otwarta, ujawni tylko metalową płytę. Prosisz o kłopoty. Metal to zabójca fal radiowych, zwłaszcza metale siatkowe Stylix napisał: 3) skrzynia pelikana będzie umieszczona poziomo na ziemi, ale uważam, że typowa antena jest zbyt długa, aby moje pudełko pozwalało antenie stać pionowo. więc myślę, że prawdopodobnie złożę go w dół, na boki. Niezależnie od sposobu, w jaki zdecydujesz się umieścić, podczas używania go, upewnij się, że jest on ustawiony pionowo prostopadle do podłoża. Stylix napisał: btw, whats "Jeśli Twoje potrzeby sięgają zamiast pionowego zasięgu" Proszę przeczytać materiały w tym linku http:
Reply
#5

Chcesz używać jako outdoor?
Reply
#6

vivalarave napisał: Chcesz używać jako outdoor? może być również na zewnątrz lub wewnątrz, więc w tej chwili patrzę na opcję routera, nie wchodząc w AP
Reply
#7

musisz udostępnić więcej informacji .. jaki jest twój cel, gdzie jest on umieszczony i jakiego rodzaju rezultatów szukasz. Mówiąc trochę, nie mówiąc, że cały obraz jest bardzo niejasny i niewiele osób może ci pomóc.
Reply
#8

Rt 12 HP
Reply
#9

vivalarave napisał: musisz udostępnić więcej informacji .. jaki jest twój cel, gdzie jest on umieszczony i jakiego rodzaju rezultatów szukasz. Mówiąc trochę, nie mówiąc, że cały obraz jest bardzo niejasny i niewiele osób może ci pomóc. OK, zamierzam umieścić router w pudełku, w pudełku będą rywalizować pliki wideo będą podłączone do routera, router będzie wtedy musiał pomóc mi przesłać obraz pliku wideo do komputera, który jest około 50m w odległości. Typ wideo to h.264 ... i rozmieszczenie może być gdziekolwiek w dowolnym miejscu, oczywiście w lesie 50 m nie jest możliwe, więc na obszarach miejskich.
Reply
#10

Stylix napisał: OK, zamierzam umieścić router w pudełku, w pudełku będą rywalizować pliki wideo będą podłączone do routera, router będzie wtedy musiał pomóc mi przesłać obraz pliku wideo do komputera, który jest około 50m w odległości. Typ wideo to h.264 ... i rozmieszczenie może być gdziekolwiek w dowolnym miejscu, oczywiście w lesie 50 m nie jest możliwe, więc na obszarach miejskich. Ciekawy ... Co powstrzymuje cię od korzystania z USB
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)