Przepustowość sieci pokazując zamiast 100Mbps 1Gbps
#1

Cześć chłopaki. Potrzebuję pomocy. I przy użyciu Win 7 z kartą Realtek GbE LAN. Prędkość sieci pokazuje zamiast 100Mbps 1Gbps . Myślałam może to być mój kabel jest za długi. Coz używam tych ukrytych rodzaju . Nie mam absolutnie żadnego sposobu , aby zastąpić kable teraz . Coz I zamurowano go wewnątrz ściany. Wszystko, co mogę zrobić, wyciąłem dodatkowe , aby był jak najkrótszy . I dun wan wydać na złączu kablowym. Czy ktoś może mi pomóc obciąć kabel i podłączyć głowę? I pobyt w pasir RIS. Czy CTC 96639o88 ? Mogę zapłacić opłatę . SMS , czy może pomóc . Dzięki
Reply
#2

Należy pamiętać, że pls ur Kabel MUZ być kat 5e , a przede wspierać 1Gbps . W przeciwnym razie może być coś innego . Wyeliminować jeden za jeden , robiąc rozwiązywania problemów. Czy ur kabla przekracza 100m ? Że maksymalna długość kabla LAN może obsługiwać b4 wymagany jest repeater . Mam nadzieję, że to pomoże.
Reply
#3

To cat 5e . Najśmieszniejsze jest to . Kiedy próbuję podłączyć go do laptopa już żadnej połączenia. Na moim komputerze robi. Ale tylko pokazuje 100Mbps . Może być uszkodzony wtyk lub kabel . Nie mogę wymienić coz kabla wewnątrz ściany tynku. Nie partycji. Więc włamania należy zrobić. Jedyne co mogę zrobić, to wymienić złącze lub skrócić kabel. Sim Lim dostał sprzedać prawo zaciskarki i złącze ? Nadzieja może dostać bro mi pomóc. Więc nie ma potrzeby wydawać na zaciskarki . Jeśli nadal nie działa . Potem po prostu żyć z 100Mbps . Sucks rzeczą jest mój plan jest 200Mbps . Nie można obniżyć aż 2years później .... przepłacać za białego słonia lol
Reply
#4

Wszelkie Bros może dostarczyć mi służby skrócenia mojego kabla ? I dun wan wydać na zaciskane i złącza. Mogę zapłacić opłatę
Reply
#5

Przynieś laptopa lub komputera stacjonarnego blisko modemu i przetestować go z krótszym Cat5e lub 6 kabel LAN . Tylko sugestia .
Reply
#6

Żargon. Kabel jest w środku ściany. Musi włamać mur wtedy można .
Reply
#7

Które Plan włókna ISP i model bramy ? 2wire5012NV ma tylko jeden port 1Ggbps , reszta to 100Mbps .
Reply
#8

ahhyi napisał: Żargon. Kabel jest w środku ściany. Musi włamać mur wtedy można . Niestety dun cię , dlaczego nie mogę. I sugeruję , aby wypróbować z krótszym kablem lan , a nie kabla istniejącego wewnątrz ściany . Kupić lub wypożyczyć , jeśli dun mam ale powinien mieć , gdy indeks dolny plan. Nie jest możliwe , aby przynieść stacjonarnego / laptopa blisko modemu do przetestowania ? 1 ) Który ISP ( Singtel , M1 , Starhub itp) jesteś i co teraz za pomocą modemu . 2 ) Kabel wewnątrz ściany podłączyć modem w przedpokoju , a drugi koniec kabla podłączyć stacjonarnego / laptopa w innym pokoju? Albo drugi koniec podłączyć do innego routera i komputera / laptopa podłączyć do tego routera ? 3 ) Czy używasz Speedtest przetestować szybkość ? Spróbuj podać więcej informacji , tak inne bro może pomóc.
Reply
#9

Używam plan StarHub 200Mbps nieskończoności. Używając DLINK Modem Router nie bardzo pewny . Moje miejsce jest wyposażony w wbudowane kable LAN layed wewnątrz ścian . Wtedy nie jest patch panel obok mojego modemu. Bro znaczy u jest tylko jeden port 1Gbps dla routera ? Używam test prędkości do testu. Jest ograniczona do 100 Mbps . Coz mojego połączenia sieciowego pokazuje tylko 100Mbps . Zamiast 1 Gbps . Kiedy próbuję użyć tego punktu połączenia na moim laptopie nie działa w ogóle. Tylko mój pc to działa, ale tylko 100Mbps .
Reply
#10

Będę próbuje kabla LAN , aby spróbować bezpośrednio z routera do mojego pc pokojowej. Aby przetestować Czy to mój problem kabla
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)