Płać za instalację TP i używaj światłowodu lub użyj maxonline
#1

Cześć chłopaki    Potrzebujesz porady tutaj. Właśnie odsprzedałem mieszkanie, a poprzedni właściciel zignorował darmową instalację open-tp.    Czy uważasz, że warto zapłacić za instalację open-tp (220 USD), a następnie zasubskrybować M1 39 $
Reply
#2

Cześć, Przyszły dowód, idź na włókno. Jeśli nie masz wiele BT, plan m1 39 dolarów będzie w porządku dla ciebie. Trzeba tylko wchłonąć te paskudne 220 $ Twoje zdrowie
Reply
#3

niekoniecznie musisz płacić. Opennet ma prawo odstąpić od zarzutów, zwłaszcza, że to nie twoja wina. wyślij im odwołanie za pośrednictwem strony internetowej. nawet jeśli musisz zapłacić (i wątpię w to), po prostu ugryź kule i zrób to. musisz myśleć długoterminowo. jeśli nie zainstalujesz go teraz, prawdopodobnie będziesz potrzebować lub będziesz mieć trochę czasu w przyszłości.
Reply
#4

Jak dotąd nikt nie uzyskał zrzeczenia się, ponieważ ostatecznie nie jest to możliwe w ramach dotacji. W każdym razie, jeśli uważasz, że jest to warte, po prostu za to zapłacić.
Reply
#5

ahsean napisał: Cześć chłopaki Potrzebujesz porady tutaj. Właśnie odsprzedałem mieszkanie, a poprzedni właściciel zignorował darmową instalację open-tp. Czy uważasz, że warto zapłacić za instalację z Opennet tp (220 USD), a następnie zasubskrybować światłowód M1 39 USD / 100 Mb / s? Czy myślisz, że powinienem zaoszczędzić 220 $ i po prostu skorzystać z internetu kablowego? Wydaje mi się, że nawet płacąc dodatkowe 220 USD, M1 za 39 USD za m-ty jest nadal lepszym zakupem niż maxonline (Maxonline 6Mbps kosztuje 34 USD + / m-ty, 16 Mb / s kosztuje 44 USD + / m-ty). Myślisz, że tak? Co wybierzesz, jeśli będziesz w mojej sytuacji? P.S. Jestem umiarkowanym użytkownikiem. brać singnet? Mam kilku znajomych, ale odstąpiono od tej opłaty za otwartą instalację sieciową TP.
Reply
#6

Wywoływany singnet n m1. Singnet chce tylko "wchłonąć" opłatę instalacyjną tp, jeśli wezmę 100 $
Reply
#7

Cena zostanie w jakiś sposób uwzględniona, ponieważ ostatecznie sieć nie należy do ich, dlatego koszt nie może zostać zinternalizowany. Stracić straty dla każdego klienta i RSP, z wyjątkiem OpenNet. 220 USD (dla hdb) zostanie wypłacone przez twojego dostawcę usług internetowych w Twoim imieniu, jeśli zdecydujesz się na pokrycie kosztów.
Reply
#8

ahsean napisał: Wywoływany singnet n m1. Singnet chce tylko "wchłonąć" opłatę instalacyjną tp, jeśli wezmę 100 $
Reply
#9

Kolejne szybkie pytanie, czy ktoś wie, ile czasu zajmie rsp, aby zorganizować opennet, instalować tp po zarejestrowaniu się z rsp? Singnet n m1 mówią, że około 4 tygodnie od rejestracji do aktywacji, w btw opennet przyjdzie przed ich chłopaki. Jeśli opennet zejdzie w ciągu 2 tygodni, może będę mógł poczekać do serwisu sitex. cos sitex jest późno listopad. Mój fałsz sufit zostanie zamknięty w połowie grudnia
Reply
#10

Ya, myślę też, że te drzwi 2-drzwiowe śpiewać facet netto może mieć lepszą ofertę niż wywołanie ich cust svc. Ale czasami zabawne, gdy ich chcesz, po prostu nie możesz na nie natknąć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)