jak stworzyć własny adres e-mail?
#1

Cześć wszystkim,   muszę utworzyć własny adres e-mail dla mojej firmy ...   Zastanawiam się nad skorzystaniem z Gmaila w zakresie dużej przestrzeni dyskowej, usług w chmurze i FOC.   ale to dziwne, że firmowy adres e-mail kończy się na @ gmail.com   Stąd istnieje usługa 1), które mogą pozwolić mi tworzyć
Reply
#2

Lambert napisał: Cześć wszystkim, muszę utworzyć własny adres e-mail dla mojej firmy ... Zastanawiam się nad skorzystaniem z Gmaila w zakresie dużej przestrzeni dyskowej, usług w chmurze i FOC. ale to dziwne, że firmowy adres e-mail kończy się na @ gmail.com Stąd istnieje usługa 1), które mogą pozwolić mi tworzyć
Reply
#3

Użyj aplikacji google. Możesz kupić od nich domenę za jedyne 10 USD rocznie. Następnie Twoja domena jest używana z aplikacjami google dla całego zestawu usług. E-mail. Strona internetowa. Zarządzanie zawartością. Udostępnianie plików.
Reply
#4

civicguy napisał: Użyj aplikacji google. Możesz kupić od nich domenę za jedyne 10 USD rocznie. Następnie Twoja domena jest używana z aplikacjami google dla całego zestawu usług. E-mail. Strona internetowa. Zarządzanie zawartością. Udostępnianie plików. czy to jest ... ale tak tanie tylko ???
Reply
#5

Lambert napisał: czy to jest ... ale tak tanie tylko ??? Cennik ? Google Apps dla Firm W rzeczywistości jest za darmo. Sprawdź powyższy link i upewnij się, że spełnia on Twoje wymagania. Liczba użytkowników, umowa SLA, rozmiar przestrzeni pocztowej itp 10 USD to opłata za domenę, a nawet bezpłatna usługa Whois Wiem, że używam tego dla mojej jedynej operacji przez kilka lat.
Reply
#6

civicguy napisał: Cennik ? Google Apps dla Firm W rzeczywistości jest za darmo. Sprawdź powyższy link i upewnij się, że spełnia on Twoje wymagania. Liczba użytkowników, umowa SLA, rozmiar przestrzeni pocztowej itp 10 USD to opłata za domenę, a nawet bezpłatna usługa Whois Wiem, że używam tego dla mojej jedynej operacji przez kilka lat. OMG .. to jest bardzo użyteczne !!! thks alot !!!!!!!!!
Reply
#7

ale pamiętaj, że bezpłatna edycja google apps może obsługiwać maksymalnie 10 użytkowników.
Reply
#8

Roger, że .. myślę, że maksymalnie 4 osoby tylko haha
Reply
#9

BuGGi3 napisał: ale pamiętaj, że bezpłatna edycja google apps może obsługiwać maksymalnie 10 użytkowników. Czy zezwala na witrynę z niestandardową nazwą domeny?
Reply
#10

s7460597 napisał: Czy zezwala na witrynę z niestandardową nazwą domeny? Tak. Tak mi się wydaje. Kliknij powyższy link i kliknij "porównaj więcej funkcji". Uważam, że oferują nawet darmowe oprogramowanie do budowy witryny. Muszę zalogować się do aplikacji Google, aby sprawdzić dla Ciebie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)