Czy w dzisiejszych czasach mamy dużo więcej autystycznych dzieci?
#1

Ostatni raz, kiedy byłem dzieckiem, autyzm nie był nawet czymś. Nawet gdybyśmy mieli lekarstwa takie jak wieszak na ubrania i "jeśli jesteś zbyt biedny, aby zobaczyć się z lekarzem, nie jesteś chory"   Jednak dzisiejszy dzień, w miniony weekend, PC-show został już zdominowany przez jeden. Teraz LRT widzi także dość dużą, która wciąż siedzi w wózku.   Co takiego robimy źle? Czy to nasze jedzenie czy mleko w proszku? Nasza edukacja? Mieszanie DANA? Czy zawodzi selekcja naturalna?
Reply
#2

To ma być w hwc? A może chciałeś pisać w firmie edmw?
Reply
#3

singupingu napisał: To ma być w hwc? A może chciałeś pisać w firmie edmw? Rozumiem, muszą to być internetowe usterki powodujące, że jesteśmy autystyczni. Ciekawe, czy z powodu przyczyn mamy więcej zakłóceń niż w innych lokalizacjach.
Reply
#4

W dzisiejszych czasach rodzice są bardziej świadomi takich trudności w uczeniu się i są bardziej chętni i otwarci na pomaganie swoim dzieciom w takich trudnościach w uczeniu się. W przeszłości dzieci te były chore, ponieważ nie wiedziały, jak wykonywać swoją pracę. I w końcu skończyły się gorzej niż wcześniej, ponieważ otrzymały bardzo niewielką pomoc.
Reply
#5

Ostatnim razem autystyczne dzieci zostały umieszczone w worku i utonęły w rzece lub wyrzucony lub wolno im się bronić i umierać w tym procesie lub ukryte w piwnicy teraz we współczesnym społeczeństwie staramy się pozwalać im na godne życie
Reply
#6

z powodu globalnego ocieplenia.
Reply
#7

mrspiggy napisał: W dzisiejszych czasach rodzice są bardziej świadomi takich trudności w uczeniu się i są bardziej chętni i otwarci na pomaganie swoim dzieciom w takich trudnościach w uczeniu się. W przeszłości dzieci te były chore, ponieważ nie wiedziały, jak wykonywać swoją pracę. I w końcu skończyły się gorzej niż wcześniej, ponieważ otrzymały bardzo niewielką pomoc. To prawda, że w dzisiejszych czasach rodzice są świadomi problemów związanych z dzieckiem, zwłaszcza jeśli chodzi o trudności w uczeniu się itp. W przeszłości, tak jak w moim przypadku, zostałem wypuszczony zamiast wysyłać do IMH korekty. Wtedy nie będę musiał czekać, aż będę stary, niż odzyskać zdrowie. Nie zaczynaj od komentarzy siao Lang. Ludzie z takim stanem, życie nigdy nie jest łatwe, szczególnie w pracy.
Reply
#8

Lepsza diagnostyka i wykrywanie. W ciągu pierwszych dwóch lat życia obowiązują o wiele bardziej obowiązkowe oceny rozwojowe. Rodzice dowiedzą się, jak często ich dziecko musi zostać sprawdzone w klinice! Dzieci mogą zostać zdiagnozowane już w ciągu 21 miesięcy.
Reply
#9

W dzisiejszych czasach modne jest bycie autystycznym.
Reply
#10

Teraz cierpiał na autyzm, nadpobudliwość, niedobór uwagi, OCD, chorobę dwubiegunową, psychologiczną, psychiczne emo emo .. Ostatnim razem mój nauczyciel widzi wszystkie te zgrupowane pod siao ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)